آتش سوزی چهارراه سیروس راهبندان کرد،محدودیت های ترافیکی رابخوانید

آتش سوزی چهارراه سیروس راهبندان کرد،محدودیت های ترافیکی رابخوانید

آتش سوزی چهارراه سیروس راهبندان کرد/محدودیت های ترافیکی رابخوانید

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از وقوع یک فقره آتش سوزی انباری در خیابان مصطفی خمینی، بعد از چهارراه سیروس جنب سرای ابریشم خبر داد.

خبرگذاری علت به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب ضمن اعلام این خبر گفت: در ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز وقوع حریق انباری در محدوده خیابان مصطفی خمینی، بعد از چهارراه سیروس جنب سرای ابریشم به عوامل منطقه ۱۲ پلیس راهور تهران بزرگ اعلام می گردد.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیمی از کارکنان منطقه ۱۲ پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه حاضر گردیدند و اقدامات خود را جهت تسهیل عبور و مرور و روان شدن ترافیک محدوده که بر اثر این حادثه و ایستادن و نگاه کردن خودروهای عبوری و مردم در محل حاصل شده بود انجام دادند.

وی در خصوص محدودیت های ایجاد شده گفت: با توجه به گستردگی آتش سوزی و زمان بردن اطفاء حریق، محدودیت هایی در مقاطع خیابان جمهوری، مصطفی خمینی، سرچشمه اعمال گردیده است که این محدودیت ها از چهارراه استامبول به سمت جنوب، مصطفی خمینی از مسیر شمال به جنوب از سرچشمه و چهارراه فخر آباد به صورت مقطعی در حال اجرا می باشند.

سرهنگ همه خانی ادامه داد: عوامل آتش نشانی آتش به موقع در محل حاضر هستند و مشغول اطفاء حریق گردیده و افرادی که حوالی انبار بودند را از موقعیت خارج کردند.
وی از شهروندان و رانندگانی که در این محدوده در حال تردد هستند خواست با دیدن این حریق و آتش سوزی به تماشا نایستند و اجازه دهند پلیس، عوامل امدادی و اورژانس به موقع در محل حاضر گردند و مشغول اقدامات خود گردند.

انتهای پیام /*

مطلب پیشنهادی

سرلشکر باقری درگذشت امیر «سیاوش جوادیان» را تسلیت گفت

سرلشکر باقری درگذشت امیر «سیاوش جوادیان» را تسلیت گفت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *