آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیر عمد+توزیع غذا میان کودکان کار

آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیر عمد+توزیع غذا میان کودکان کار

آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیر عمد/توزیع غذا میان کودکان کار

مدیر طرح هم‌نمک از آزادی چندین نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به کمک خیرین خبر داد.

خبرگذاری علت  به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رضا مشهدی به آزادی هشت زندانی جرایم غیرعمد اشاره کرد و گفت: این افراد به نزد خانواده‌هایشان بازگشتند اما با برنامه‌ریزی صورت گرفته پس از آزادی نیز از این افراد و خانواده‌هایشان حمایت می‌شود تا بتوانند شغل پیدا کرده و با مشکل مواجه نشوند.

وی از ورود مؤسسه خیریه متوسلین به امام رضا (ع) به مبحث تسهیل ازدواج جوانان خبر داد و گفت: هنگام اجرای طرح هبه متوجه شدیم که تعدادی از عروس‌ها و دامادها لباس عروسی و دامادی خود را هبه می‌کنند همین اقدام پیش‌زمینه‌ای شد تا سایر لوازم مورد نیاز برای برگزاری یک مراسم عقد و جشن را فراهم و به صورت رایگان در اختیار زوج‌ها قرار داده و به این نحو از زوج‌هایی که برای برگزاری مراسم‌های خود دچار مشکل مالی هستند حمایت کنیم.

مشهدی اعلام کرد: در حال فراهم کردن اتاق عقد، آرایشگاه، لباس عروس و داماد، فیلمبردار، عکاس و سایر نیازهایی یک ازدواج آسان هستیم تا آنها را در اختیار زوج‌های جوان قرار دهیم با این روش افرادی که دچار مضیقه مالی هستند می‌توانند آنطور که آرزو می‌کنند مراسم عروسی خود را برگزار کنند.

وی از تهیه لوازم منزل برای زوج‌های جوان نیز خبر داد و گفت: اولین مراسم عقد در خیریه هم‌نمک روز ۲۱ تیر که مصادف است با روز ازدواج حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) در مجموعه هم‌نمک برگزار می‌شود.

مشهدی در خصوص سایر اقدامات این خیریه به مناسبت میلاد امام رضا (ع) نیز گفت: با همکاری بهزیستی به مناسبت ولادت امام رضا (ع) غذای گرم، کیک و دسر برای دو مرکز بهزیستی که کودکان کار در آنجا نگه‌داری می‌شدند فرستاده شد تا آنها هم در مراسمی قابل و شایسته جشن میلاد امام رضا (ع) را تجربه کنند. همچنین طی این مدت به مناطق محروم نیز غذا ارسال شد.

وی با تأکید بر مسئولیت اجتماعی مؤسسات مردم‌نهاد در آگاهی‌بخشی به مردم در زمینه آسیب‌های اجتماعی، گفت: اولین فیلم کوتاه با موضوع کودکان کار توسط هم‌نمک ساخته شده و قرار است با محور سایر آسیب‌های اجتماعی فیلم‌های کوتاه دیگری نیز ساخته شود.

وی اضافه کرد: افرادی که علاقه‌مند به هبه هر قلم کالای مربوط به جشن و عروسی خود هستند می‌توانند با این خیریه تماس بگیرند تا از هم‌نمک برای دریافت کالای اهدایی نزد شما مراجعه کنند.

انتهای پیام /*

مطلب پیشنهادی

سرلشکر باقری درگذشت امیر «سیاوش جوادیان» را تسلیت گفت

سرلشکر باقری درگذشت امیر «سیاوش جوادیان» را تسلیت گفت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *