اعضای شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری، موافقت خود را برای حضور تیم کامل (۸ وزنه‌بردار) در مسابقات جهانی جوانان در گرجستان اعلام کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری؛ هشتمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری روز چهارشنبه، ۵ خرداد در سالن جلسات این مجموعه با حضور علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری برگزار شد که اکثریت اعضاء در این جلسه شرکت داشتند.

در این جلسه مباحث مختلفی از جمله عملکرد تیم های ملی جوانان، بزرگسالان و نحوه استعدادیابی در رشته وزنه برداری مطرح شد که تمامی اعضای شورای عالی فنی نقطه نظرات خود را برای پیشرفت هرچه بیشتر وزنه برداری کشور در ماه‌های آینده ارائه دادند.

همچنین مواردی که در هشتمین جلسه شورای عالی فنی مورد بحث و بررسی قرار گرفت به شرح ذیل است:

۱- رییس فدراسیون گزارشی از بازدید خود از اردوی تیم ملی بزرگسالان که هم اکنون در اردبیل دایر است، اعلام و از تمرینات، کیفیت غذا، اسکان و سالن تمرین اظهار رضایت‌مندی کرد.

۲- کمیته پزشکی گزارش خود را از روند درمان و نظارت پزشکان در خصوص بهداد سلیمی و نواب نصیر شلال اعلام کرد.

۳- مقرر شد گزارش پزشک معالج نواب نصیر شلال نظر نهایی خود را در خصوص آسیب دیدگی کهنه این قهرمان اعلام کند و تصمیم گیری نهایی شود.

۴- مقرر شد به منظور ارج نهادن به مربیان شهرستانی یک نفر از مربیان فعال در سطح کشور به همراه تیم جوانان به مسابقات جهانی اعزام شود.

۵- در این جلسه وحید ربیعی، مربی تیم ملی جوانان گزارش فنی خود را از نتایج حاصله از اردوهای برگزار شده و روند رشد و ترقی ورزشکاران جوان اعلام کرد. پس از بحث کارشناسی، شورا با حضور تیم کامل در مسابقات جوانان جهان در گرجستان موافقت کرد.

۶- در اسرع وقت برنامه های کمیته استعدادیابی در خصوص جشنواره منطقه‌ای و همچنین ساماندهی پایگاه های استعدادیابی در مراکز استان‌ها عملیاتی شود.

۷- تا قبل ازماه مبارک رمضان و ترجیحاً ۱۶ خرداد همایش مسئولین کمیته‌های استعدادیابی در تهران برگزار شود.

۸- یک جلد کتاب علمی و به‌روز جامع و مبسوط در خصوص شرایط و نحوه استعدادیابی در رشته وزنه برداری تهیه و در اختیار مربیان و کمیته‌های استعدادیابی در سطح کشور قرار گیرد.

۹- کمیته‌های مربیان، استعدادیابی و آموزش نسبت به برگزاری کلاس‌های مربیگری مختص استعدادیابی و دروس قابل تدریس در آن، تعامل لازم را به‌عمل آورند.

۱۰- با توجه به ضیق وقت شورای عالی فنی جلسه بعدی خود را در روز یکشنبه ساعت ۱۱صبح جهت بررسی مقررات کنونی مسابقات در سطح جهان انجام دهد و پیشنهادات خود را جهت انعکاس به فدراسیون جهانی به فدراسیون کشور اعلام کند.

 

انتهای پیام