شهردار باقرشهر  اقدامات شهرداری را برای برگزاری هر چه باشکوه تر نماز عید سعید فطر در ورزشگاه ایثارگران باقرشهر  تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری علت  شهردار باقرشهر  گفت: به رسم میزبانی از نمازگزاران و روزه داران ماه مبارک رمضان و برپایی نماز باشکوه عید سعید فطر، آماده سازی محل برگزاری نماز عید سعید فطر در مانند سالهای گذشته  در مجموعه ورزشی ایثارگران در دستور کار قرار گرفت.

ناصری پور اظهار کرد: مطابق سال های گذشته به منظور خدمت رسانی به نمازگزاران عید سعید فطر اقدامات مختلفی برای آماده سازی مصلی به حال اجرا درآمد

وی افزود:  برابر جلسات بر گزار شده  و تعیین  وظایف هریک از ادارات و ارگانها  در بخشداری  کهریزک  با تلاش گروه های مختلف در منطقه و حوزه معاونت خدمات شهری و بسیج کلیه واحد های ستادی و اجرایی ، نظافت داخل و خارج مجموعه ورزشی محل نماز عید فطر  ، جمع آوری نخاله و ضایعات ، شستشو و نظافت و باز پیرایی المان های شهری داخل و اطراف مجموعه ایثارگران انجام گرفت.

علیرضا ناصری پور ادامه داد: آذین بندی محیط داخلی و بیرونی محل نماز عید فطر ، آماده سازی محیط بیرونی و رفع سدمعبر خارج از مجموعه برای تردد آسان نمازگزاران نیز  با همکاری واحد های امور شهر و ترافیک  انجام گردید

ناصری پور خاطرنشان کرد: ماموران آتش نشانی نیز برای تامین ایمنی و پیشگیری از حوادث احتمالی در روز عید فطر، در محل حضور موثر و فعال داشتند

وی اظهار کرد: سرویس های بهداشتی به همراه وضوخانه برای سرویس دهی بیشتر و بهتر به نمازگزاران آماده  گردید

ایجاد و تجهیز  ایستگاه صلواتی برای راهنمایی مراجعین  با همکاری بسیج ۴۵۱ ثامن الحجج(ع) باقرشهر از دیگر اقدامات  شهرداری باقرشهر بود .

شهر دار باقرشهر با اشاره به اینکه نزدیک به ۵۰ نفر از کارکنان و کارگران زحمت کش و خدوم شهرداری در کنار عوامل ستاد نماز جمعه باقرشهر و  نیروهای عزیز و همیشه در صحنه بسیج ۴۵۱ ثامن الحجج(ع) باقرشهردر آماده سازی محل نماز جمعه جهت حضور شهروندان فهیم باقرشهری مشارکت فعال داشتند . اضافه کردند حضور و همراهی و همدلی عوامل انتظامی کلانتری ۱۷۵ و راهور باقرشهر  و سپاه ناحیه روح الله در تامین امنیت و آسایش شهروندان قابل تقدیر و قدردانی بود .