مهرداد خزایی از برگزاری اولین دوره مسابقات زورخانه ای استان تهران در زورخانه سیدالکریم (ع)باقرشهر خبرداد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛  مهرداد خزایی با اعلام این خبر گفت : اولین دوره مسابقات زورخانه ای (میل سنگین) استان تهران در زورخانه سیدالکریم (ع)باقرشهر برگزار شد .

مسئول زورخانه سیدالکریم (ع) اظهار داشت : این مسابقات به میزبانی شهرداری باقرشهر در دوره وزنی مثبت و منفی ۹۰ کیلوگرم در سالن زورخانه سیدالکریم (ع) انجام شد .

وی در ادامه تصریح کرد : ورزشکاران از شهرستان های سالامشهر ، شهر قدس ، رباط کریم ، هاردانگه ، ملارد ، پردیس ، شهرری ، مناطق شمال و جنوب شرق تهران و منطقه ۹ در این دوره از مسابقات شرکت نمودند .

مهرداد خزایی با اعلام اینکه استقبال خوبی از اولین دوره مسابقات زورخانه ای شده است ، گفت : در پایان به نفرات اول تا سوم هر رده جوایز نقدی توسط شهرداری باقرشهر اهدا شد .

مسئول زورخانه سیدالکریم (ع) ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر در جهت ساخت این سالن ورزشی مجهز ، تصریح کرد : زورخانه سیدالکریم (ع) با تجهیزات بسیار کامل یکی از سالن های ورزشی سطح اول استان به شمار می آید که در رده های سنی خردسالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در روزهای زوج از ساعت ۱۷ به صورت رایگان آموزش داده می شود .