پرونده حقوق های نجومی در مرحله تکمیلی/ اعتصاب غذا حربه ای برای محکومان و مجرمان است

به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ؛  حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور با اشاره به پرونده حقوق های نجومی گفت: پرونده در دادسرای تهران مطرح است و انشاالله در صورت تکمیل فرآیند رسیدگی و تحقیق، نتایج رای دادگاه اعلام می شود.

حجت الاسلام منتظری افزود: هر فردی که از نظر دادستان تهران مجرم شناخته شود به دادگاه فراخوانده می شود و کسانی که جرمی مرتکب نشده اند پرونده آنها مختومه اعلام می شود.

وی اضافه کرد: هنوز آمار مشخصی از مدیران با پرونده فیش های نجومی در دسترس نیست .

حجت الاسلام منتظری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه آقایی مرتکب جرم شده و مطابق قانون جرمش اثبات شده و در مرحله اجرای حکم دست به اعتصاب غذا و مظلوم نمایی می زند افزود: این مظلوم نمایی برای فرار از مجازات قانونی است، اعتصاب غذا خطایی است که از بیرون از کشور هدایت می شود و شبکه های اجتماعی هم به آن دامن می زنند.

دادستان کل کشور به نمونه اخیر اعتصاب غذا هم اشاره کرد و خطاب به این فرد افزود: به فرض اینکه بتوانید از تیغ عدالت دادگستری عبور کنید اما از عدالت الهی نمی توانید بگریزید .

حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور با اشاره به اهمیت مسائل فرهنگی گفت: دست اندرکاران فضای مجازی امروز باید بدانند که فضای مجازی ولنگار برای جامعه و کشور ما و برای مردم ما یک جهنم سوزان است اگر سالم سازی نکنیم اگر درست هدایت نکنیم و اگر درست محتوای آن را غربال نکنیم آسیب خواهیم دید.

حجت الاسلام منتظری در مراسم تودیع و معارفه قائم مقام دادگستری و دادستان اراک افزود: دشمن به سرعت عجیبی بر روی فساد اخلاقی، فساد عقیدتی و فساد فکری مردم جامعه برنامه ریزی می کند و مسئولین امر باید هوشیار باشند .

وی ادامه داد: دشمنان برای منافع خود از تمام امکانات ، ابزارها و جذابیت این فضا برای جذب جوانان استفاده می کنند و اطلاعات دقیقی داریم که امروز جوامع استکباری، جوامع بشری خصوصا جهان سوم و دنیای اسلام را هدف تهاجم فرهنگی قرار داده اند.

*انتقاد دادستان کل کشور از واردات کالا های لوکس

حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور در جلسه شورای اداری استان مرکزی با انتقاد شدید از واردات کالاهای لوکس و مصرفی و ورود کالاهای غیر ضروری از جمله خودروهای لوکس ، لوازم آرایشی و … افزود : این واردات اتلاف منابع انرژی را در پی دارد .

وی ادامه داد : بسیاری از مشکلات کشور با نگاه درون زا و توجه کافی به توانمندی های داخلی حل می شود.

حجت الاسلام منتظری گفت: نباید مشکلات اقتصادی را به گردن تحریم ها و برنامه های استکباری غرب بیاندازیم ، بلکه با نگاه به توانمندی های داخلی و مدیریت منابع می توان ضمن خنثی نمودن توطئه های دشمنان ، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر اقتصادی بود.

دادستان کل کشور مدیریت منابع مالی را مهمترین اولویت اقتصادی کشور دانست و افزود : رشد و تعالی جامعه در گرو رشد و شکوفایی اقتصادی است .

حجت الاسلام و المسلمین منتظری تصریح کرد :دفاع از حقوق عامه نظیر اراضی ملی، جنگل ها ، سواحل دریا ، بستر و حریم رودخانه ها و مقابله با حفر و برداشت چاه های غیرمجاز از جمله اولویت های دستگاه های قضایی برای دفاع از حقوق عامه است.