به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛  صبح امروز مردم شریف و غیور باقرشهر بار دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند و اقتدار ملت ایران را به نمایش گذاشتند .

از ساعات اولیه صبح امروز همزمان با سراسر کشور مردم شریف و متدین باقرشهر سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی را جشن گرفته و با حضور گسترده و پرشور در راهیچمایی ۲۲ بهمن خط بطلانی بر نقشه شوم دشمنانان ایران کشیدند .

مردان و زنان باقرشهری بار دیگر با شور و شعور انقلابی خود حماسه‌ای ماندگار آفریدند و یک صدا ایران را فریاد زدند و ثابت کردند هیچ‌گاه از آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی خود عقب‌نشینی نمی‌کنند و همواره دشمنان را نا امیدتر از قبل خواهند کردند  مردم عزیز باقرشهر از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان ، نشان دادند که در سایه ولایت پذیری، اتحاد و همدلی می توانند به ظلمت و تاریکی غلبه کنند   .

در این مراسم باشکوه و جشن پیروزی انقلاب اسلامی شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر ، کهریزک ، دهیاران ، بخشدار کهریزک ، ائمه جمعه ، مسئولین شهری ، بسیجیان ، ورزشکاران ، خانواده معزز شهدا و اقشار مختلف باقرشهر حضور داشتند و  با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه باردیگر حماسه خلق کردند و در مقابل استکبار جهانی ایستادند .

امروز همگان با حضور خود نشان دادند که ملت ایران، مردمی هستند که با وجود هر مشکلی پای آرمان های امام و انقلاب ایستادگی می کنند و در مقابل تحرکات دشمن حماسه می آفرینند.

گفتنی است ؛ مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه از ساعت ۱۰ صبح امروز از ابتدای خیابان سی متری امام خمینی (ره) آغاز شده و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در مصلی بزرگ باقرشهر به سخنرانی پرداخت و همچنین گروه سرود ارتش قطعاتی حماسی نواختند و پس از قرائت قطعنامه این مراسم باشکوه به اتمام رسید .