به گزارش پایگاه خبری علت  به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ علیرضا ناصری پور در پیامی نهم اردیبهشت ماه روز شوراها را تبریک گفت .
در این پیام آمده است :
شوراهای روستا، بخش، شهر و شهرستان در نظام حقوقی ایران اسلامی جایگاه ویژه ای داشته و با داشتن اختیارات ، سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و… فعال بوده و نقش به سزایی در پیشبرد اهداف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برعهده دارند.
نهاد شورا که شالوده آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم ، عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید.
در ادامه آمده است :
رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر همواره با همدلی و همیاری در راستای رفاه حال شهروندان و آبادانی شهر مجموعه شهرداری باقرشهر را با تلاش و همت والای خود بدون هیچ توقع و چشمداشتی یاری رسانده اند.
نهم اردیبهشت روز ملی شوراها را به همه اعضای محترم شورای باقرشهر که با وظیفه شناسی در حل مشکلات شهر تلاش می نمایند و با امانت، کفایت و درایت برای نیل به جامعه شهروند مدار خالصانه و صادقانه کوشش می نمایند و در جهت بالندگی ، شکوفایی ، عمران و آبادانی قدم برمی دارند تبریک و تهنیت عرض می نمایم .