به گزارش پایگاه خبری علت  به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر در پیامی مردم را به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواند.

در این پیام آمده است :

سی و نه سال از قیام مردم می گذرد که در راه پیروزی انقلاب اسلامی مردم از جان خود گذشته و در این راه خون داده اند ، لذا ما وظیفه داریم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنیم و حق خون شهدا را ادا کنیم . ملت ایران با حضور گسترده نشان می دهد که هنوز بیدار و هوشیار است و در مقابل کوچکترین توطئه دشمنان ایستادگی خواهند کرد و هیچگاه صحنه را ترک نمی کنند و ادامه دهنده راه شهدا و دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلابی هستند .

عظمت ملت ایران، در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشخص می شود و این عظمت، جلوه ای زیبا دارد؛ یقیناً راهپیمایی امسال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد و حضور گسترده مردم در راهپیمایی باعث خنثی‌سازی توطئه استکبار جهانی، عزت و عظمت دوباره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم انقلابی می‌شود.

در ادامه آمده است :

اینجانب ضمن دعوت از ملت شریف ایران به ویژه مردم متدین و انقلابی باقرشهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، امیدوارم مردم همچون سال های گذشته با حضور گسترده و پرشور خود بار دیگر وحدت و انسجام را به رخ جهانیان بکشانند .