اساسا ما نمی دانیم خروجی سالانه یا ماهانه یک رسانه به چه میزان است.

به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ ضیافت افطاری ماه مبارک رمضان بسیج رسانه شهر ري  با حضور هئدایت اله جمالی پور، فرماندار ویژه شهرستان ری، سید محمد موسوی، رئیس اداره ارشاد شهرستان ری و برخي از  اصحاب رسانه برگزار شد.
در این مراسم فرماندار شهرستان ری ضمن تاکید بر نقش مهم رسانه ها در حوزه اطلاع رسانی و پوشش اخبار گفت: قطع به یقین همدلی و اتحاد بین خبرنگاران باعث درست مطرح شدن اخبار می شود که این روند سبب می شود وضعیت شهرستان ری در این حوزه بهبود و پیشرفت قابل توجه ای داشته باشد.
در ادامه محمدحسین عباسی، یکی از فعالان مطبوعاتی ضمن بیان برخی از مشکلات اصحاب رسانه در شهرستان ری گفت: متاسفانه هیچ گونه پالایشی نسبت به عملکرد اصحاب رسانه ها در شهرستان ری وجود ندارد و اساسا ما نمی دانیم خروجی سالانه یا ماهانه یک رسانه به چه میزان است؛ به طوری که در برخی از مراسم ها و همایش ها حضور تعداد زیادی خبرنگار را میبینیم ولی بعد از پایان آن مراسم فقط عده كمي از خبرنگاران خروجی آن برنامه را پوشش می دهند .
وی در ادامه افزود: متاسفانه روند رشد قارچ گونه کانال های خبری تلگرامی بگونه ای شده است که بعضی از این کانال ها خبرهای که  صحت و سقم درستی هم  ندارند را به صورت گسترده منتشر می‌کنند به طوری که بعضا انتشار این اخبارها گاهی یک موضوع کم اهمیت و یا بی‌اهمیتی را تبدیل به یک مساله بحرانی  می‌کنند.
درادامه فرماندار شهرستان ری در پاسخ به موضوعات مطرح شده گفت: اینکه عملکرد رسانه‌ها در شهرستان ری پالایشی تا به حال نداشته است امری درست و وارد است که پیشنهاد می‌دهم با تشکیل جلاساتی تحت محوریت ارشاد، خانه مطبوعات، بسیج رسانه، فعالین مطبوعاتی و پیشکسوتان عرصه اطلاع‌رسانی در شهرستان ری به زودی شاهد حل شدن این مشکلات باشیم.