روی خط خبر
تبلیغات

اسماعیل شاه محمدی :

فقدان دکتر انجمنی در شهرداری منطقه ۱۵ ظلم به مردم است

فقدان دکتر انجمنی در شهرداری منطقه ۱۵ ظلم به مردم است

اسماعیل شاه محمدی گفت : با تغییر دکتر انجمنی در شهرداری منطقه ۱۵ تهران به مردم ظلم کرده ایم .

به گزارش پایگاه خبری علت ؛ اسماعیل شاه محمدی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت وگو با خبرنگار ما گفت : از تغییر و یا کنارگذاشتن دکتر انجمنی از پست شهردار منطقه ۱۵ تهران سخت متاثر و متاسف شدم و انتظار نداشتیم با یک مدیر مردمی و جهادی که خدمات و فعالیت های صادقانه اش که تقریبا شبانه روزی بود اینگونه برخورد می شد .
دبیر حزب کارگزاران سازندگی شهرستان ری افزود : به بهانه اینکه ایشان ذوب در قالیباف بوده اند باید برکنار شوند ؛ این را قبول نداریم و هرکسی دیگر جای ایشان بود بطور طبیعی ومنطقی باید از مدیر بالا دستی و فرمانده اش تبعیت نماید ومطیع باشد و اتهام دیگر این مدیر ساعی این است که ایشان اصلاح طلب نیستند و این اتهام مطلقا پذیرفته نیست .
نایب رئیس اول شورای هماهنگی تشکل ها و فعالان خط امام ( ره ) شهرستان ری تاکید کرد : آنهایی که این اتهامات را وارد می کنند یا از سوابق اصلاح طلبی و خدمات دکتر انجمنی به جریان اصلاحات بی خبرند و یا مغرض هستند .
وی یاد آور شد : ۲۰ سال قبل خانم فاطمه رجبی همسر دکتر غلامحسین الهام در نشریه یا لثارات طی یاداشتی لبخندهای رئیس دولت اصلاحات را به تمسخر گرفت و این دکتر انجمنی بود که در نشریه ارزش به مدیر مسئولی علی نظری پاسخ داد و گفت : لبخندهای خاتمی ریشه در مدینه النبی دارد و در سال ۸۸ در روزنامه توسعه از نامزد اصلاح طلبان حمایت کرد .
عضو حزب کارگزاران استان تهران بابیان اینکه سابقه اصلاح طلبی ایشان به مراتب بیشتر از آقایانی است که امروزه در اردوگاه اصلاح طلبی هستند ؛ یادآور شد : مردانگی نیست بواسطه ارتباطی که با بزرگان اصلاح طلب و شهردار فرزانه و فرهیخته پایتخت داریم با ارائه مشاوره های غلط باعث تغییر شهردار منطقه ای باشیم که دل در گرو انقلاب و اصلاحات دارد و با اخلاص در خدمت مردم است . وی در ادامه افزود : ای کاش می توانستم شخصیت خوب ایشان را بیشتر معرفی می کردم تا آنهایی که عامل برکناری شهردار منطقه ۱۵ شدند قدری شرمنده شوند و درخواست حلالیت کنند .
این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت : امروز خیلی از بزرگان اصلاحات از خدمات دکتر قالیباف به نیکی و شایستگی یاد کردند پس با این نگاه آنها هم باید از حلقه اصلاح طلبی خارج شوند .
رئیس خانه مطبوعات شهرستان ری بابیان اینکه سازمان شهرداری یک سازمان خدماتی است و خارج از نگاه های حزبی و سیاسی باید به فکر خدمت به مردم بود ؛اظهار داشت : دکتر انجمنی یک مدیر صد در صد خدماتی بود و درد خدمت به مردم را داشت و با تغییر ایشان در شهرداری منطقه ۱۵ تهران مرتکب ظلم به مردم شدیم .
رئیس ستاد انتخاباتی شورای شهر تهران در منطقه ۲۰ در پایان گفت : آنهایی که از دکتر انجمنی بد گفتند بنظر من گرفتار صفت پلید حسادت هستند و با غرض ورزی و تنگ نظری این مدیر خدوم ،جهادی ، مردمی و ارزشی را از گردونه خدمت به مردم محروم کردند و امیدوارم شهردار محترم و دانشمند تهران با بررسی بیشتر از وجود این مدیر پرتلاش بهره مند شوندو بی تردید انقلاب و جامعه شهری ما با وجود خادمان صادقی چون دکتر انجمنی وامثال ایشان ؛ در هر کجای این میهن عزیزمان که باشند راه توفیق را هموار خواهد دید.