پایگاه خبری علت :سینا سرلک مهمان رامبد جوان در خندوانه شد

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ۱۶ مرداد ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان سینا سرلک خواننده جوان موسیقی سنتی و پاپ کشورمان بود.سینا سرلک

سینا سرلک

سینا سرلک خواننده شهرزاد در خندوانه

خواننده تیتراژ زیر سقف دودی بعد از سلام و احوالپرسی در برنامه خندوانه از کنسرتی که پیش رو دارد گفت و درباره تعداد آلبوم هایش صحبت کرد و ادامه داد من حدود ۲۵ آلبوم تولید کرده ام در عرض ده یا دوازده سالی که مشغول به کار هستم و اعتقاد دارم که در فاصله بین مرگ و زندگی باید تمام تلاشمان را بکنیم و من واقعا در زمینه کاری تمام تلاشم را کرده ام.

سینا سرلک ادامه داد من در هفت سالگی شاخه طوبی را برای شبکه یک کار کرده ام و حدود ۲۷ سال از آن ماجرا می گذرد .من اصالتا بختیاری هستم و در شاخه طوبی یک کار بختیاری خوانده ام. من در کنار زبان های دیگر به زبان قوم خودم ارادت خاصی دارم و همیشه به زبان بختیاری قطعاتی را خوانده ام و در این بخش از برنامه به زبان لری بختیاری قطعه ای را به صورت زنده اجرا کرد .

خواننده تیتراژ سریال شهرزاد ادامه داد من در شهر اراک به دنیا آمده ام و در الیگودرز تا زمانی که دیپلم گرفتم زندگی کرده ام و به مدت ده سال هر هفته برای شرکت در کلاسهای موسیقی به تهران می آمدم .

رامبد جوان در تکمیل صحبت های سینا سرلک گفت :من هم با الیگودرز یک پیوند دارم و آن ننه مریم من است که به رحمت خدا رفته است. ننه مریم خانمی بود که تا ۷ سالگی من را بزرگ کرد چون پدر و مادرم شاغل بودند و من همیشه به همه میگفتم که من الیگودرزی هستم.

 سینا سرلک

سینا سرلک در برنامه خندوانه

مجری خندوانه از سینا سرلک خواست که درباره کار مشترکش با محسن چاوشی صحبت کند که گفت:من همیشه دوست داشتم یک کار متفاوت در کارنامه هنری ام داشته باشم و به فکر یک کار مشترک افتادم و در میان خواننده ها صدایی که با من خوب تلفیق میشد صدای محسن چاوشی بود و تیتراژ شهرزاد را با هم ساختیم.

همچنین بخوانید : تمامی مطالب حواشی و اخبارهای خندوانه

سینا سرلک بخشی از قطعه پری چهره را به صورت زنده اجرا کرد و گفت همسر من علاقه زیادی به این قطعه دارد.

رامبد جوان در ادامه برنامه از سینا سرلک خواست درباره اسامی که به او میگوید نظر بدهد. سینا سرلک درباره محمد نوری گفت:محمد نوری فوق العاده بود . یک روز در وزارت ارشاد من را دید و گفت سینا هرگز سماغ را با کباب نخور زیرا برای صدا اصلا خوب نیست و این همیشه در ذهن من ماندگار است.

سینا سرلک درباره حامد همایون گفت:من تنها یکی از آهنگ های حامد همایون را شنیده ام اما این سبک از موسیقی مورد پسند من نیست اما برای این خواننده جوان کشورمان آرزوی موفقیت دارم.

خواننده زیر سقف دودی در بخشی از صحبت هایش به دختر ۴ ساله اش ساغر اشاره کرد و از ماجرایی که برای آتنا اصلانی رخ داد اظهار تاسف کرد و آرزو کرد در جهان همیشه صلح و آرامش برقرار باشد.

مجری خندوانه از سینا سرلک خواست تا آنچه از پدر و مادرش یاد گرفته است را برای تماشاگران خندوانه بیان کند که گفت:همیشه پدرم از پدرش نقل میکرد که تا میتوانید در دلهای مردم خانه بسازید چون زمانی که در دلهای مردم خانه بسازید همه جا خانه شماست و مادرم نمونه کامل عشق است و سالها در کسوت معلمی بهترین بود.

در بخش پایانی برنامه سینا سرلک قول داد که هزینه یک شب کنسرتش را به نیازمندان تقدیم کند.