۴۱۶۸۰۸۰_۷۶۵
به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ در آخرین شب از سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر، بابک جهانبخش در یک سانس به اجرای قطعات موسیقی خود پرداخت.
کنسرت این خواننده با احساس پاپ، تقریبا بدون تاخیر و با اجرای قطعه «اکسیژن» آغاز شد و جهانبخش پس از آن گفت: قطعه بعدی تیتراژ فیلم «دو خواهر» است که در سال ٨٧ ساخته شد.
وی بعد از آن قطعه «مدار بی‌قراری» را اجرا کرد.
جهانبخش قبل از اجرای «بی تو می‌میرم» گفت: امیدوارم که تا اینجای برنامه مطابق میل شما پیش رفته باشد. ما سعی کرده‌ایم که انتخاب آهنگ‌ها خوب باشد. این قطعه برای اولین بار در کنسرت اجرا و بعد از آن تنظیم شد و دوست دارم که سالن را با نورهای موبایلتان ستاره باران کنید.
اجرای «صدای عشق» بخش دیگری از این برنامه بود. او به این موضوع اشاره کرد که قطعاتی از آلبوم مدار و اکسیژن را ریمیکس کرده‌ایم و با یک تنظیم جدید ارائه دادیم. امیدواریم که دوست داشته باشید.
«رویای شیرین» را که در اواسط آن چند بیتی را به پسرش آرتا جهانبخش تقدیم کرد و گفت: نوبتی هم باشد نوبت پسرم است.
در این میان از اوایل برنامه حضار یک صدا آهنگ «برف» و «من و بارون» را درخواست می‌کردند. او گفت: قبل از اجرای من و بارون جای رضا صادقی را خالی می‌کنیم؛ چون نقش بزرگی در خاطره‌ساز شدن این آهنگ داشت. او در حال حاضر در تور کنسرت‌هایش در آمریکا به سر می‌برد که برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.
همین قطعه را نیز به «مرحوم مرتضی پاشایی» تقدیم کرد و یادآور شد که او همیشه با صدای ماندگارش در میان ما حضور دارد.
وی در ادامه قبل از اجرای «چی‌شده» توضیح داد: آن روزها فکرش را هم نمی‌کردم که برای این آهنگ اتفاق‌های به این خوبی بیفتد. همکاران عزیز ارشاد به خاطر دارند که من برای دریافت مجوز چقدر تلاش کردم اما حالا خوشحالم که در کنار شما هستم.
«منو نگاه کن»، «مثل همه» و «به کسی چه» از اجراهای بعدی و عاشقانه این خواننده بود.
در پایان اجرای «برف» که با استقبال شدید هوادارنش روبرو شد، جهانبخش در میان صحبت‌هایش از انتشار آلبوم جدید خود در سال آینده خبر داد و هوادارانش را غافلگیر کرد.
او در لا‌به‌لای اجرای قطعات خود اعضای گروه را معرفی کرد که این افراد، انوشیروان تقوی(کیبورد)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک)، نیما امیری (درامز)، بابک ریاحی (سرپرست گروه و بیسیس)، بهنام حکیم (بوزوکی و گیتار اسپانیش)، مهران فرشباف (پرکاشن) و رضا تاجبخش (رهبر ارکستر و پیانو) بودند.
گفتنی است که بهزاد ابطحی (آهنگساز) از مهمانان ویژه این کنسرت بود و همچنین جهانبخش در پایان برنامه از صدابرداران، نور پردازان و مسئولین جشنواره موسیقی فجر تشکر کرد.
۴۱۶۸۰۸۶_۵۰۷ ۴۱۶۸۰۸۱_۲۳۲