به گزارش پایگاه خبری علت ؛ از امروز جمعه ۱۸ اسفند ماه نمایشگاه گروهی طراحی و نقاشی ” تصمیم کبری”  در گالری مهر واقع در ساختمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سعادت آباد برپا شده است
در این نمایشگاه تارا شفیعی از دختران سخت کوش شهرستان ری به همراه سایر هنرمندان کارهای هنری خود را به معرض نمایش می گذارد .
تارا متولد مهر ماه ۱۳۸۱ در تهران است وی از کودکی به نقاشی و پیانو علاقمند شد و پس از شناخت استعدادها توسط والدین ،جهت یادگیری و کسب آموزش نقاشی و موسیقی در کلاسهای مربوطه ثبت نام کرده و نزد اساتید خود به فراگیری هنر پرداخت.
در کنار هنر و موسیقی ، ورزش کوهنوردی را از سن هشت سالگی به همراه پدر خود شروع کرد و موفقیت های قابل توجهی در صعود به ارتفاعات بدست آورده و تاکنون توانسته با تمرینات منظم و شب مانی ،در ارتفاعات بالای ۴۰۰۰ متر به قلل مختلف کشور صعود کند. در سن ۱۴ سالگی موفق شد قله ۴۸۱۱ متری سبلان در استان اردبیل را فتح نماید ، او تصمیم دارد تحصیلات خود را در رشته هنر ادامه داده و سبک های مختلف نقاشی را تجربه کند و در کنار تحصیلات خود ، در حوزه ورزش، به قله های داخلی و خارجی صعود کند و به کشف ناشناخته های خود بپردازد.


گفتنی است ؛ این نمایشگاه تا ۲۲ اسفند ماه در سعادت آباد دایر است .