شهردار و رئیس شورای اسلامی باقرشهر به مناسبت  حماسه ۹ دی پیامی صادر کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ متن پیام به شرح زیر است :

سالروز حماسه ۹ دی تجلی وحدت و همبستگی ملت ایران است که از هر قشر و تفکر سیاسی با انسجام و همدلی خود حماسه ای دیگر در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آفریدند و با پیروی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ارزش های دینی و اسلامی خود را حفظ نمودند و بر ماست هر ساله این حماسه ملی را ارج نهیم .

۹ دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است که با حضور میلیونی مردم با شور عاشورایی صحنه ای ماندگار در مقابل دیدگان جهانیان شد و مردم ولایتمدار ایران باز هم با حضور گسترده بیزاری و حس انزجار خود را نسبت به دشمنان قسم خورده ایران نشان دادند .

بدون شک حضور مردم شریف ایران در این روز تاریخی سبب شد دشمنان این مرز و بوم هرگز به نیات شیطانی خود نرسند و به جهانیان و استکبارگران نشان دادند که ایرانیان به دور از هر سلیقه سیاسی و جناحی پای ایرانیت و اسلامیت این نظام مقدس ایستادگی خواهند کرد .

ضمن گرامیداشت ۹ دی ، این غرور آفرینی و پیروزی مردم سربلند ایران را تبریک می گوییم و همواره در راستای حفظ آرمان های امام راحل (ره) و ارزش های دین اسلام همچون گذشته قدم بر میداریم .