دانش و فن آوری

قدردانی از خدمات پیشخوان‌های شهرنت

گروهی از مدیران بانک شهر در ایام تعطیلات سال نو با رییس دفتر مقام معظم رهبری در قم دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملکا آشتیانی رییس دفتر مقام معظم رهبری در استان قم از زحمات حسین محمد پورزرندی مدیرعامل و کارمندان بانک شهر تقدیر و تشکر و از ارایه خدمات همه جانبه پیشخوان‌های شهرنت ابراز رضایت کرد.

وی افزود: در حالی که این روزها مردم از ادارات از بابت ارایه خدمات و معطلی آنان گله‌مند هستند، پیشخوان‌های شهرنت به صورت ۲۴ ساعته و با سرعت فوق‌العاده بالا به هموطنان خدمات را به نحو احسن ارایه می‌کنند.

وی در ادامه افزود: بانک‌ها نظارت خود در ارایه تسهیلات و پرداخت سود به سپرده‌ها را بالا برده تا مردم، شریک در سودآوری باشند و فرهنگ غلط بهره و وام از فرهنگ جامعه اسلامی خارج شده و تسهیلات در قالب قرارداد و تسهیلات و عقود اسلامی پرداخت و به مصرف برسد تا از سوری بودن آن‌ها جلوگیری به عمل آید.

در این دیدار مهدی صفاری‌نیا رییس سرپرستی منطقه شش این بانک با موضوع تبریک سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و همچنین شرح فعالیت بانک شهر در استان قم در بیت مقام معظم رهبری حضور یافت.

در ادامه شرح مختصری از تاریخچه فعالیت بانک شهر اعم از پروژه‌های عظیم عمرانی شهرداری قم مانند قطار شهری، پارکینگ طبقاتی حرم‌مطهر و مجمومه پل‌های جمهوری که توسط بانک شهر پشتیبانی شده است را ارایه کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن