کره ‌شمالی هشدار داد، اگر واشنگتن سیاست‌های خصمانه‌اش را علیه این کشور تغییر ندهد آن را با “گلوله‌های اتمی غسل تعمید می‌دهد. ”

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، یک روزنامه کره‌ای در یادداشتی تحت عنوان “آیا آن‌ها سیاست‌هایشان را تغییرداده یا ترجیح می‌دهند با گلوله‌های اتمی غسل تعمید شوند؟”، اقدامات آمریکا را محکوم و این کشور را تهدید کرده است.

این رسانه آمریکا را به دلیل از بین بردن فرصت طرح صلح بین دو کشور سرزنش و ادعا می‌کند، پیش از این پیونگ‌یانگ برای همکاری و سازش ابراز آمادگی کرده بود. این در حالی است که وزیر خارجه این کشور در سفر هفته اخیر خود به پکن تاکید کرده بود، کشورش به هیچ وجه آزمایش‌های اتمی خود را متوقف نمی‌کند.

در ادامه این نوشتار آمده است: آمریکا واقعیت را انکار می کند و اگر این جرات را دارد که به ما حمله کند، یک بمب اتمی این سرزمین را هدف قرار می‌دهد که به فاجعه‌ای عظیم ختم می‌شود و این کشور را پودر می‌کند. آمریکا نمی‌تواند این حقیقت را نادیده بگیرد که ما با سلاح اتمی خود می‌توانیم بر آن فشار وارد کنیم در حالی که علم تایید می‌کند که کره شمالی می‌تواند دشمنانش را با تسلیحات انقلابی خود شکست دهد.

انتهای پیام