رومانی 1 - 0 سوئیس

به گزارش  پایگاه خبری علت  به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در نخستین دیدار هفته دوم از گروه اول رقابتهای گروه  اول یورو ۲۰۱۶ تیم های رومانی و سوئیس در ورزشگاه  پارک دو پرنس پاریس و به قضاوت سرگئی کارسف از روسیه به مصاف هم رفتند.

*ترکیب سوییس:

سومر ، لیخ‌اشتاینر، سفروویچ، ژاکا، بهرامی، رودریگوئز، زمایلی، مهمدی، دژورو، فابیو شار، شقیری.

*ترکیب رومانی:

تاتاروشتنو ، رضوان رت، چریچش، چیپچو، پینتیلی، تروچه، کشرو، پریپتیلا، استانچو، گریگورو، اساپونارو

رومانی 0 - 0 سوئیس

رومانی 0 - 0 سوئیس

در ابتدا رومانی بازی را در زمین سویس پی گیری کرد اما در ادامه در وسط زمین بازی انجام شد تا اینکه در دقیقه ۶ صفرویچ بازیکن سویس اولین موقعیت جدی را در دروازه پانتیلی مون ایجاد کرد.،هر چند در دقیقه ۸ رومانیایی ها با شوت از راه دور پاسخ دادند.

رومانی 0 - 0 سوئیس

*گل رومانی
بر خلاف جریان بازی استانکو بازیکن رومانی  در دقیقه ۱۸موفق شد اولین گل بازی را به ثمر برساندو رومانی را با یک گل برابر سویس پیش بیاندازد.

رومانی 1 - 0 سوئیس

رومانی 1 - 0 سوئیس

اما پس از به ثمر رسیدن گل نخست  این دیدار ،سویس بلافاصله دروازه رومانی را مورد حمله قرار داد اما ثمری نداشت تا دقیقه ۲۷ بازی آرام و در میانه زمین دنبال شد تا اینکه رومانی بازهم موقعیت دیگری در دروازه سویس خلق کرد که ثمری نداشت.

رومانی 1 - 0 سوئیس

اما تا دقیقه ۴۵ و نیمه نخست بازی سویسی ها تلاش کردند حملاتی را به سمت دروازه رومانی شکل دهند که در هیچ یک موفق نبودند و در نهایت نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۱ بر صفر به سود رومانی به پایان رسید.

رومانی 1 - 0 سوئیس
رومانی 1 - 0 سوئیس

*نیمه دوم / ۱-۱

هوبان بازیکن رومانی  که جایگزین پینتیلی شد در دقیقه ابتدایی دروازه سویس را به شدت تهدید کرد که نتیجه ایی هم نداشت  در ادامه نیز رومانی بازی را داره کرد اما در نهایت در دقیقه ۵۵ روی دفع ناقص بازیکنان رومانی ،ادمیر مهمدی موفق به گل زنی شد و بازی را به تساوی کشاند.

رومانی 1 - 1 سوئیس

*با آمدن امبولو خط حمله سویس جان تازه ایی گرفت و این تیم بر شدت حملات خود افزود اما هم چنان تا دقیقه ۶۹ و علی رغم ضربه سهمگین امبولو گلی رد و بدل نشد.

رومانی 1 - 1 سوئیس

البته همزمان با حملات سویس،تیم مقابل هم بیکار ننشست و تورجه بازیکن رومانی در دقیقه ۷۰ خیز بلندی برای گل زنی برداشت.

رومانی 1 - 1 سوئیس

اما در دقیقه ۷۴ شاید قیچی برگزدان ژردان شقیری سویسی را بتوان پس از گل سویس  مهم ترین موقعیت بازی اعلام کرد که آنهم حاصلی نداشت.

در ادامه ضربه ایستگاهی شقیری در دقیقه ۷۶باز هم ثمری نداشت و به دیوار دفاعی برخورد کرد.

*نتیجه نهایی:

در دقایق پایانی بازی نیز اتفاق خاصی رخ نداد و درنهایت این دیدار با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.

رومانی 1 - 1 سوئیس

رومانی 1 - 1 سوئیس

رومانی 1 - 1 سوئیس + تصاویر

رومانی 1 - 1 سوئیس + تصاویر