اخبار داغورزش

سرمربی آمریکایی: تاریخ مانند قهرمانان کشتی ایران را به خود نخواهد دید

پایگاه خبری و تحلیلی علت :«اریک بوید واین» روز جمعه در حاشیه رقابت های جام باشگاههای کشتی آزاد جهان در جویبار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ایران کشور بزرگی است و من کشتی گیرانی همچون امامعلی حبیبی را می ستایم.

وی اظهار داشت: جویبار هم شهری است که حضور در مسابقات کشتی آن به ما احساس هیجان می دهد.

اریک بوید عنوان کرد: ما برای حضور در ایران یک نفر را به واشنگتن برای گرفتن ویزا فرستادیم که در نهایت توانستیم ویزای ایران را بگیریم و البته با توجه به اینکه حدود ۳۵ ساعت برای رسیدن به ایران پرواز داشتیم، اعضای تیم ما خوب کار کردند و اکنون به مرحله نیمه نهایی راه یافته ایم و باید با تیم بیمه رازی مقابه کنیم.

وی در خصوص باشگاه تایتان مرکوری آمریکا گفت: باشگاه ما در شهر سان مارینو کالیفرنیا و در ایالت لس آنجلس واقع شده که تنها در رشته کشتی آزاد مردان و کشتی زنان فعالیت دارد و این باشگاه قهرمان کشتی آمریکا هم است.

وی با خوب ارزیابی کردن نخستین دوره جام باشگاههای کشتی آزاد جهان در جویبار ادامه داد: البته این شور و هیجانی که ایجاد شده به مسابقات گرمای خاصی بخشیده است اما بهتر بود مسوولان تمام تمرکز و تلاش خودشان را برای ورزشکاران حاضر در این رقابت ها صرف می کردند.

سرمربی تیم باشگاه کشتی تایتان مرکوری آمریکا در خصوص همکاری دو کشور آمریکا و ایران در زمینه ورزش هم گفت: ما دوست داریم که ایرانی ها را به آمریکا دعوت کنیم و تجربه موفقی در این زمینه داشته باشیم ، در لس آنجلس افراد و حتی ایرانیان زیادی هستند که به کشتی علاقمند هستند.

وی در پایان تصریح کرد ورزش کشتی برای توسعه دید و بصیرت، نظم و اعتماد است و این امر به طور قطع می تواند در ارتباط ورزش کشتی دو کشور آمریکا و ایران کمک کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن