شماره جدید خط حزب‌الله/ آزادسازی حلب

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، شصت و یکمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خبری-تبیینی خط حزب‌الله با گزارشی در خصوص آزادسازی شهر حلب سوریه و پایان رؤیای خاورمیانه بزرگ، با عنوان «آزادسازی حلب» منتشر شد.

رهبر انقلاب:«خاورمیانه‌ی بزرگ یعنی چه؟ یعنی … آمریکا برای همه‌ی این منطقه یک نقشه‌ی کلّی کشیده بود که همه‌ی اینها را با محوریّت اسرائیل توی مشت نگه‌دارد؛ خاورمیانه‌ی بزرگ یعنی این. ۹۵/۸/۱۲»

خط‌ حزب‌الله برای اولین بار قسمت‌هایی از بیانات رهبر انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه ۹۵/۰۹/۲۳ در خصوص طرح دشمنان برای ضربه به قیام یمن را منتشر کرده است.

خبر اختصاصی این شماره، توصیه‌ای از رهبر انقلاب به یکی از دختران شهدا در خصوص نحوه حضور در میدان‌های اجتماعی است.

هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله در سخن هفته‌ی خود با عنوان «وحدت در برابر آمریکا و رژیم‌های خودفروخته» به اهمیت موضوع اتحاد و بیداری مسلمانان است پرداخته است.

عکس ویژه‌ی این هفته‌ی نشریه، تصویری از سخنرانی حجت‌الاسلام فلسفی در مراسم دعا برای سلامتی امام خمینی(ره) است که در مسجد امام بازار تهران ازسوی آیت ا… خامنه ای رئیس‌جمهور وقت برگزار شد.

شصت و یکمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید عمر ملازهی، و ارواح طیبه شهدای اهل سنت مدافع حرم تقدیم شده است.

انتهای پیام/