به گزارش علت نیوز  ؛ در این  مراسم  که  به  دعوت  علی  اشتری  جعفری  رییس  هیئت  فوتبال  شهرستان  پیشوا  انجام  گرفت ، عابدینی  دبیر  هیئت  استان ، قرنی  مسئول  کمیته  توابع  وموسی  زاده  رییس  اداره  ورزش  و  سرپرستان  تیم  های پیشوا ، تهران ، شهرقدس ،فیروزکوه ، اسلامشهر،رباط کریم ، شهریار ، گلستان ، باقرشهر و …  حضور  داشتند .

امیر موسی زاده در این مراسم با تاکید بر تعامل تیم داران با ادارات ورزش وجوانان گفت: سرپرستان و تیم داران اگر با مسئولان ورزش حوزه و شهرستان خود همکاری و ارتباط داشته باشند علاوه بر حمایت مادی حمایت معنوی نیز در زمان برگزاری مسابقات خواهند داشت.

در ادامه رضا عابدینی نیز با تشریح برنامه هیئت فوتبال استان تهران تصریح کرد: مشکلات تیم ها و مدیران و مربیان در زمینه تیم داری را درک می کنیم و در حد توان در صدد رفع آن ها هستیم اما باید گوشزد کنیم که در این دوره از رقابت ها اخلاق مداری را سرلوحه کار خود و بازیکنان قرار دهند تا علاوه بر اجرای مسابقاتی آرام ؛ شور و اشتیاق را برای خانواده ها و جذب بازیکن جدید فراهم آوریم.

در پایان پس از  تبریک  عید  سعید  مبعث و عرض خیر  مقدم  به  مهمانان توسط علی اشتری ، سرپرستان  نقطه  نظرات  خودرابیان  نموده و در نهایت  تیم  ها  در  دوگروه ۸ تیمی قرعه  کشی شدند.

گفتنی است  حسب  اعلام  رییس  کمیته  توابع  مسابقات لیگ  برتر  توابع  استان  تهران از  شانزدهم  تیرماه  آغاز  خواهد  شد . 

این گزارش می افزاید : تیم  های  کشت  وارنای  پیشوا  و  شمیم  سازان  دونماینده شهرستان پیشوا  در این  مسابقات  حضور دارند .