اجتماعیاخبار داغتهران

نتایج بررسی و ارزیابی واحدهای شهرداری باقرشهر اعلام شد

۶۶۶۶۵

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی علت ،  پس از ماهها بررسی و ارزیابی میدانی و علمی  روز پنج شنبه نتایج نهایی  این بررسی طی مراسمی با حضور  تعدادی از اعضاء شورای اسلامی شهر و مدیران واحد های  شهرداری اعلام گردید شهردارباقرشهر در این باره گفت : نگاه ما به مجموعه این است که نیروهایی کارآمد در حوزه خدمت رسانی به مردم تربیت کنیم. تمام فعالیت شهرداری‌ها در راستای خدمت به مردم تعریف می‌شود و در واقع مخاطب اول و آخر کاری ما شهروندان هستند. از این رو از نظر من مجموعه ای میتواند موفق تر و امتیاز بالاتری داشته باشدکه مردم از روند کاری آن واحد رضایت خاطر داشته باشند و ما بتوانیم نمونه عینی فعالیت‌ها را در شهر و در میان شهروندان ببینیم.

وی هدف از ارزیابی انجام شده را ارتقای  رضایت مندی و سطح خدمت رسانی به مردم دانست و گفت: در انتخاب وارزیابی تنها ملاک ما و تیم کارشناسی ویژه این کار، فقط عملکرد واحد‌ها بوده است. در این ارزیابی واحدهای شهرداری به سه رسته فعالیتی تقسیم شدند و در  سه گروه الف و ب و ج  مورد ارزیابی قرار گرفتند. که از میان همه واحدها  شهرداری واحد امور مالی  حائز بالاترین رتبه  ، واحد ترافیک رتبه دوم و واحد پسماند و بازیافت  عنوان سوم را به خود اختصاص دادند. و با اهدای لوح سپاس و هدیه از ایشان تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار علت علاوه بر این رتبه بندی در گروه A واحدهای مالی، روابط عمومی‌و درآمد رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در گروه B ترافیک ، نوسازی و تربیت بدنی  و در گروه C پسماند ، دبیرخانه و ایثارگران رتبه اول تا سوم کسب کردند.

داریوش علی حیدری مدیر واحد امور مالی ضمن تقدیر از عوامل این ارزیابی و واحد های طرح و برنامه و واحد های نظارتی شهرداری و شخص شهردار ،کسب این رتبه را مرهون  تلاشهای  صادقانه و امانتداری کلیه پرسنل مالی و واحد های در آمد کار پرداری و اموال و انبار و نوسازی و دانست  و اشاره نمودند شهرداری باقرشهر با داشتن  مدیریتی توانمند ونیروهای کارآمد و دلسوز و شورایی جوان و پرشور مطمئنا  در آینده نزدیک شاهد موفقیت های بزرگی در عرصه سازندگی و خدمت خواهد بود .

در پایان ایشان افزودند بررسی نقاط ضعف و قوت واحد ها توسط کارشناسان  موجب بالا رفتن انگیزه و پیگیری مطلوب کارها بر اساس وظائف قانونی می شود و یقینا رفع معضلات و کاستی ها را در پی خواهد داشت.

همچنین در این جلسه شهردار باقرشهر از مسئول فضای سبز و خدمات شهر به جهت فعالیت های صادقانه و موثرشان  تقدیر کرد.

گفتنی است نتایج اعلام شده با حضور نائب رییس شورای اسلامی‌حسین حبیب زاده و حسین توکلی عضو شورای اسلامی‌باقرشهر و مدیران واحدها به اطلاع مسئولین واحدها رسید و با اهدای لوح سپاس و هدیه از ایشان تقدیر شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن