به گزارش پایگاه خبری علت  به نقل از   باشگاه خبرنگاران جوان، کاروان ورزشی ایران در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ این دوره از رقابت‌ها با ۳۷۸ ورزشکار از ۲۹ فدراسیون و در ۴۲ رشته شرکت می‌کند و مراسم افتتاحیه این بازی‌ها روز (شنبه) ۲۷ مردادماه برگزار شد و مسابقات به طور رسمی از روز یکشنبه آغاز شد.

اخبار و حواشی داغ مربوط به بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸) دنبال کنید.

نمایندگان کشورمان تا کنون موفق به کسب ۱۲ مدال شامل ۴ طلا، ۳ نقره و ۵ برنز شدند.

**برنامه و نتایج مسابقات ورزشکاران ایران در روز چهارم مسابقات:

* شنا

تیم ملی شنا رکورد شکست، اما فینالیست نشد

پایان کار شناگران ایران در ۱۰۰ متر پروانه با رتبه های ۱۷ و ۲۳

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز چهارم)

* روئینگ:

نمایندگان روئینگ کشورمان به فینال بازی‌های آسیایی راه یافتند

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز چهارم)

* کبدی:

تیم کبدی مردان ایران روی نوار پیروزی

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز چهارم)

– تیم مردان ایران – اندونزی، ساعت ۱۶

* تیراندازی با کمان:

رنکینگ تیراندازان کشورمان در دور دوم تپانچه ۲۵ متر مشخص شد

* تیراندازی:

کسب اولین مدال تیم ملی تیراندازی کشورمان توسط جام بزرگ

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز چهارم)

بانوان تیراندازی از صعود به فینال بازماندند

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز چهارم)

* شمشیربازی:

تیم شمشیربازی بانوان از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماند

صعود تیم شمشیربازی اسلحه اپه مردان به مرحله یک چهارم نهایی

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز چهارم)

* هندبال:

ایران – هنگ‌کنگ، ساعت ۱۶

* قایقرانی:

نیمه نهایی کانو – محمد مهدی کنارنگ، ساعت ۷:۳۰ و نیمه نهایی کایاک – رکسانا رزاقیان، ساعت ۹:۱۰

* والیبال:

– تیم مردان ایران – پاکستان، ساعت ۱۳:۳۰

* تکواندو: شروع از ساعت ۱۰

– میرهاشم حسینی در وزن ۶۳- کیلوگرم

– مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم

* کشتی فرنگی: شروع از ساعت ۱۳

– محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم

– حسین نوری در وزن ۸۵ کیلوگرم

– علی اکبر حیدری در وزن ۹۷ کیلوگرم

– بهنام مهدی‌زاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم

* ووشو: شروع از ساعت ۱۷

* ژیمناستیک: فینال، شروع از ساعت ۱۴

* بسکتبال سه نفره: شروع از ساعت ۱۵

– تیم مردان ایران – مالزی

– تیم مردان ایران – قزاقستان

* دوچرخه‌سواری: ساعت ۱۰

– ماندانا دهقان در استقامت جاده زنان

* والیبال ساحلی:

– تیم ایران الف – قطر

– ایران ب – ژاپن