به گزارش  پایگاه خبری علت  به نقل از راگانیوز ؛ صبح امروز از ساعت ۱۰ طی مراسمی ، تودیع و معارفه بخشدار قلعه نو با حضور مسئولان شهری برپا گردید .

در این مراسم دکترعلیجانی نماینده مجلس شورای اسلامی ،دکتر توکلی فرماندار ملارد،مهندس مجیدی بخشدار کهریزک،امامی بخشدار فشافویه، اعضای شورای اسلامی باقرشهر و قلعه نو ، مسئولین شهری و اصحاب رسانه شهرستان ری حضور داشتند .

فرماندار ویژه شهرستان ری در این مراسم به سخنرانی پرداخت و گفت : بسیار خرسندیم که امروز شاهد تکریم یک خدمتگذار و معارفه خدمت ‌گذاری دیگر در سنگر خدمات رسانی به مردم هستیم .

دکتر جمالی پور در ادامه با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز اظهار داشت : مسئولین و مدیران مکلف هستند تا جلوی ساخت و سازهای عیر مجاز را گرفته و برای کارآفرینی قدم های موثری بردارند .

وی با تاکید  برتسریع صدور مجوز گلخانه ها در قلعه نو ، افزود : هیچ صدور مجوزی نباید بیشتر از دو ماه طول بکشد و اگر این مساله در ادارات دیده شود به شدت با مسئولین برخورد خواهد شد چرا که باید به کارآفرینی توجه ای ویژه داشته باشیم .

شایان ذکر است ؛ علیرضا صادقی پیش از این از مدیران شهرداری باقرشهر و رییس دفتر مجمع نمایندگان استان تهران ؛ را بر عهده داشته است که طی مراسم امروز به عنوان بخشدار جدید قلعه نو معرفی گردید .