اجتماعیاخبار داغدفاع مقدسدفاع وامنیتمسایل روز شهری و کشوریپیشنهادسردبیر

مزار شهدای باقرشهر امروز به اشک دیده بسیجیان غباروبی شد

پایگاه خبری علت :فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندان شهید پلارک از برگزاری مراسم غبار روبی مزار شهدا در آستانه هفته بسیج خبر داد. داریوش علی حیدری با اشاره به همراهی امور ایثارگران در برگزاری این برنامه گفت : پاسداشت یاد و خاطره شهدا ، یک فریضه ارزشی و اخلاقی است که کمک می‌کند تا بتوانیم سیره این حماسه‌سازان، دلیر مردان و شیرزنان را به نسل های آینده انتقال دهیم. شهدا و ایثارگران شناسنامه و هویت ما هستند و با وجود ایشان ما هویت پیدا می کنیم.

در این برنامه که با حضورمعاونین شهرداری ، رئیس و نایب رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر در مزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد

عین الله آقاپور گفت : برنامه های این چنینی کمک می کند تا در کنار روزمرگی های خود به یاد بسپاریم که در زندگی همه ما ریشه های عمیقی از سیره های ایثارگران و شهدا وجود دارد که مدام با مرور آنها رنگ غیرت و ایمان در زندگیمان بیشتر می شود همه ما باید سعی کنیم آنچه را از این عزیزان به خاطر داریم به بهترین صورت برای فرزندان خود حفظ کنیم . چرا که فرهنگ غنی شهادت سرمایه بزرگی است و ما فرزندانمان را با این سرمایه ، غنی می کنیم

جواد مغروری مسئول امور ایثارگران نیز با تقدیر از حضور پرسنل و مدیران در این مراسم ، دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران ، احوالپرسی از آنها و رسیدگی به امورات آنها را از دیگر برنامه‌های این واحد دانست و ابراز امیدواری کرد با همت بیش از پیش مسئولان ، برنامه های بیشتری در راستای ثبت دلاورمردی های ایثارگران و شهدا تدوین شود.

گفتنی است در این مراسم معاون اداری مالی و معاون خدمات شهری شهرداری باقرشهر، رئیس و نایب رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر و پرسنل شهرداری حضور داشتند با اهدای گل و گلاب مزار شهدا غبار روبی کردند.

منبع /روابط عمومی شهرداری باقرشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن