پایگاه خبری  علت :همایش من یک انقلابی ام به همت واحد روابط عمومی و از سوی بسیج ادارات شهرستان ری( شهید پلارک ) امروز در سالن همایش‌های عطر یاس شهرداری باقرشهر برگزار شد : در این مراسم که با هدف تجلیل از بسیجیان باقرشهر صورت گرفت از زحمات سپاه ناحیه روح الله(ره) و بسیج ثامن الحجج علیه السلام باقرشهر تقدیر و تجلیل شد .

سردار صالحی از فعالان فرهنگی کشور در این مراسم طی سخنانی بسیجیان را سربازان مخلص و بی ادعای امام زمان ع(ج) دانست و گفت همه ما در همه اعصار سرباز پا در رکاب و جان نثار مولایمان مهدی (عج) هستیم و با تمام توان خود از داشته های ارزشمند ایثارگری خود صیانت می‌کنیم.

در این مراسم عین الله آقاپور، رئیس شورای اسلامی شهر نیز طی سخنانی با تبریک هفته بسیج ،همه بسیجیان را نگین درخشان سفره ارزشمند انقلاب هستند

در این مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین ترابی نسب با روایت کلامی از ایثارگری و حماسه آفرینی شهدا و ایثارگران تصاویر و احوالات معنوی زیبایی برای مخاطبین خلق کرد. در این برنامه از فرماندهان و پیشکسوتان بسیجی از سوی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر و همچنین فرمانده سپاه ناحیه روح الله تقدیر شد.

گفتنی است در این مراسم  تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر  معاونین شهردار  باقرشهر بسیجیان حوزه  ادارات و شهر نیز حضور داشتند.