به گزارش پایگاه خبری علت  به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ سرهنگ اصغر آرزومندی، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) در پیامی فرا رسیدن سالروز حماسه ۹دی را تبریک گفت.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

مردم با بصیرت ایران اسلامی در روز ماندگار ۹ دی، حماسه ای ديگر آفريدند و دشمنان خدا و دينشان را مايوس و نا اميد و قلب امام زمان(عج) و نائب بر حقش حضرت آيت الله العظمی خامنه ای را شاد ساختند.
۹دی حماسه ای که در تاریخ ثبت شد و بار دیگر نشان داد ملت ایران هم صدای ولایت اند و بصیرت لازم برای شناسایی دوست از دشمن را دارند. حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامی در راهپيمايی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگری در افتخارات ملت غیور به حساب می آيد.
با نگاهی دوباره به حوادث سال ۸۸ و به تبع آن حماسه ۹ دی نقشه ها و افکار دشمنان انقلاب برای مسخ و نسخ انقلاب نمایان می شود و بصیرت همیشگی ملت ایران اسلامی نمایان تر.
از دیگر پیام های حماسه ۹ دی این است که هرکس از هر گروه و جناحی بخواهد به اصل نظام و دستاوردهای گران بهای آن چشم طمع بدوزد از ملت انقلابی و همیشه در صحنه ما سیلی محکمی خواهد خورد و این روز به هیچ جناح و گروهی تعلق ندارد و وظیفه همه ما این است که این روز گرامی بداریم و همیشه حامی و پشتیبان ولایت باشیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی، این روز را به همه مردم بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون ملت ایران را در سایه عنایات امام عصر (عج) و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری از خداوند سبحان خواستارم.