پایگاه خبری علت :علیرضا ناصری پور در حضور داوطلبانه خود با همراهی معاونت خدمات شهر شهرداری باقرشهر به کمک هم وطنان سیل زده در پلدختر لرستان رفت

وی طی گفتگویی تلفنی وضعیت کلی پلدختر را خوب ارزیابی کرد و گفت:الحمدالله با حضور برادران سپاه و ارتش و بسیج ونیروهای مردمی دیگر شهرها و روستا ها ،در وضعیتی هستند که میتوان گفت بحران از این مناطق عبور کرده است اما هنوز تا بازگشت کامل زندگی عادی به این مناطق راه زیادی باقی است و همه ما به سهم هم وطن بودن، در این راه سهم داریم.
شهردار باقرشهر در ادامه افزود:مردم این مناطق آنقدر قدرشناس و فهیم هستند که همه نیروهای اعزامی و خودجوش برای امداد را شرمنده مهربانی خود می کنند. از اغلب محوطه های بیرونی محلات گل زدایی شده است و درحال پاکسازی محوطه های درونی منازل و ابنیه دیگر هستیم.

شور انقلابی مردم ایران و مشارکت خودجوش مردم از همه جای کشور برای حادثه دیدگان این مناطق دلگرم کننده است. خود مردم نیز با ما همکاری خوبی دارند و کمک می کنند تا روند گل زدایی از بخش های مختلف در اسرع وقت صورت گیرد.
شهردار باقرشهر با اشاره به اهمیت مباحث روانشناسی بعد از وقوع حوادث طبیعی و آثار زیانبار آن حوادث گفت:از نکات مهم در امداد رسانی بعد از حوادث طبیعی، توجه به اصول روانشناسی جهت درمان و پیشگیری اختلالات روحی ناشی از حادثه است.امروز در همراهی دیگر دوستان برای همه هم وطنان حاضر در محل های امداد رسانی در کنار توزیع بسته های غذایی و دارویی _بهداشتی،گل اهدا کردیم .
در این دیدار که جواد رستمی، معاونت خدمات شهر شهرداری باقرشهر نیز حضور داشت ،وی از اعزام خودروهای کمکی بیشتر به این مناطق خبر داد.

شایان ذکر است شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر از همان ابتدای شروع سیل علاوه بر اعزام نیرو و ماشین آلات سنگین و تجهیزات کامل ستاد بحران نسبت به خریداری و ارسال ۵۰۰میلیون ریال اقلام به مناطق سیل زده لرستان و خوزستان اقدام نمود.

http://elat.ir
http://elat.ir
http://elat.ir
http://elat.ir
http://elat.ir
http://elat.ir
http://elat.ir