پایگاه خبری علت :سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در حاشیه حضور دوباره خود در مناطق سیل زده پلدختر در لرستان،با تقدیر از حضور خودجوش آحاد مردم ایران در کنار مردم حادثه دیده برای امداد رسانی، را از ویژگی های بارز غیرت و انقلابی بودن مردم ایران دانست و گفت:با حضور خیل کثیری از مردم و بسیج مردمی برای بازسازی دوباره مناطق حادثه دیده الحمدالله شهرها و روستاها حادثه دیده در وضعیت عبور از بحران هستند.
وی در ادامه با اشاره به مردان و زنان سهیم در رشادت های هشت سال دفاع مقدس افزود:اگر کتاب جنگ تحمیلی را ورق بزنیم می بینیم که فرماندهان بزرگ چگونه متواضعانه و ناشناس در میان دیگر سربازان در کلیه امور مشارکت می کردند. این روزها تصویر حضور چهره های شاخص کشورمان با لباسهای خاکی خدمت بصورت ناشناس تکرار همان حماسه هاست. همین ایثارگری ها و غیرت انقلابی است که امروز ایران اسلامی را سرافراز و بااقتدار نگه داشته است. من ضمن سپاس از همه این عزیزان از شهروندان و روستاییان عزیر میخواهم کافی السا با نیروهای امداد رسانی همیار کنند تا مشکلات به زودی بصورت کامل مرتفع شوند.
گفتنی است سرهنگ آرزومندی و عوامل تحت امر برای چندمین بار متوالی در این مناطق حضور پیدا کرده‌اند و مساعدت های مردمی را نیز برای حادثه دیدگان حمل و توزیع کرده اند.
منبع :روابط عمومی شهرداری باقرشهر