علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر با اعلام برنامه های ویژه تابستان در باقرشهر اوقات فراغت را واژه جامعی دانست که شاید تفریح بخشی از آن باشد اما آموزش نیز در آن سهم به سزایی دارد .فصل تابستان فصل فراغت دانش آموزان از تحصیل است .این قشر از جامعه تعداد قابل توجهی را شامل می‌شوند که نباید از برنامه‌ریزی برای ایشان غفلت کرد. در طول سال تحصیلی این جامعه آماری در چارچوب تعلیم و تعلم تحصیلی هستند و تابستان فرصت محترمی است که تا در مباحث دیگر زندگی روزمره و اصول شهروندی برای ایشان آموزشهایی در قالب تفریح ،اردو ،ورزش و غیره ارائه شود .

شهردار باقرشهر با اشاره به وجود ۳ فرهنگسرا در باقرشهر که یکی از آنها توسط بخش خصوصی مدیریت می شود مجموعه ورزشی تفریحی و فرهنگی عطر سیب و فدک بوستانهای مطالعه و تفریحی شهر کتابخانه و دیگر مراکز ورزشی و استخرها و غیره گفت :با توجه به امکاناتی که به تاکید شورای اسلامی و نظارت شایسته ایشان در باقرشهر ایجاد شد برنامه های متنوعی را برای فصل تابستان اندیشیده ایم که در چند شاخه آموزشی ،ورزشی و تفریحی به شهروندان اطلاع رسانی می شود .

ناصری پور تلفیق چند بحث مذهبی ،انقلابی ،ملی ورزشی را در برنامه های اوقات فراغت امسال در باقر شهر دانست و ابراز امیدواری کرد شهروندان امسال نیز تابستان خود را به خوبی بگذراند. وی با توجه به فصل گرما بوستان های محلی را آماده میزبانی از نشست های گروهی خانواده ها در ساعات پایانی نور دانست و گفت :علاوه بر فضاهای عمومی ،اماکن ورزشی غدیر ،فدک و غیره ،استخر های سطح شهر، کتابخانه ها و مراکز تفریحی را میزبان لحظه به لحظه علاقه مندان دانست .