به گزارش پایگاه خبری علت  به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ مراسم صبحگاه مشترک یگان های منتخب نیروهای مسلح با حضور مسئولین شهرستان ری در مدرسه متقین قمصر به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

در این مراسم فرماندار ویژه شهرستان ری، معاونین فرماندار، شهردار باقرشهر و کهریزک، رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر و کهریزک، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، سرکلانتر شهرستان ری و سایر مسئولین شهری حضور داشتند.

سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و خوشامدگویی به مسئولین شهری گفت: خداراشاکریم که بار دیگر فرصتی به ما ارزانی داشت تا بتوانیم یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته چرا که  عزت و اقتدار نظام اسلامی نتیجه رشادت، صبر و استقامت و فداکاری های شهدا، ایثارگران و خانواده های آنها است.

وی پایان گفت: در حال حاضر تجربه ها و دستاوردهای جنگ تحمیلی را در قسمت های مختلف به کار گرفته و با خودباوری و اتکا به نیروهای داخلی توانسته ایم به سطحی از توان دفاعی برسیم که دشمنان جمهوری اسلامی نمی توانند کوچکترین تحرک و حرکتی از خود نشان دهند.