اجتماعیاخبار شهرداریهامسایل روز شهری و کشوریپیشنهادسردبیر

نمایشگاه تخصصی دستاوردهای دهیاری‌ها و روستاهای شهرستان ری

به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، بمناسبت روز ملی روستا و عشایر نمایشگاه تخصصی دستاوردهای دهیاری‌ها و روستاهای شهرستان با حضور پنج بخش شهرستان ری به میزبانی روستای قمصر با حضور فرماندار شهرستان ری و مسئولین شهرستان افتتاح شد.

بمناسبت روز ملی روستا و عشایر، نمایشگاه تخصصی دستاوردها و توانمندی‏های دهیاری‏ها و روستاهای شهرستان ری با حضور فرماندار ویژه به همراه معاونین، فرمانده سپاه ناحیه روح الله(ره)، رئیس شورای اسلامی شهرستان ری، بخشداران بخش کهریزک، مرکزی، خاوران، قلعه نو، فشافویه، رئیس و اعضای شوراهای اسلامی بخشهای شهرستان ری، فرمانده کلانتری ۱۷۵ باقرشهر، شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان ری، دهیاران روستاهای شهرستان ری و اصحاب رسانه شهرستان ری، به میزبانی بخش کهریزک روستای قمصر افتتاح شد.
این نمایشگاه شامل ۴۰ غرفه بوده  و روستاهای شهرستان ری با همت بخشدارای های شهرستان در آن آخرین توانمندی‏های خود را به نمایش گذاشته‌‏اند.
در این نمایشگاه غرفه‏‌هایی از محصولات بخشهای کهریزک، خاوران، فشافویه، مرکزی، قلعه نو به میزبانی بخش کهریزک، ورستای قمصر برپا شده و محصولات و دستاوردهای روستاهای این بخشها در معرض دید عموم قرار گرفته است.

نمایشگاه تخصصی دستاوردهای دهیاری‌ها و روستاهای شهرستان ری از ۱۵ مهر ماه در این روستا مورد بازدید عموم قرار گرفته و دهیاری و شورای اسلامی روستای قمصر از تمامی اهالی این روستا و شهروندان شهرستان ری دعوت می نماید تا از این نمایشگاه که به مدت سه روز از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ عصر دایر میباشد بازدید نمایند.

نمایشگاه تخصصی دستاوردهای دهیاری‌ها

نمایشگاه تخصصی دستاوردهای دهیاری‌ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن