پایگاه خبری علت :فرماندار شهرستان رباط‌کریم با تأکید بر فلسفه نظارتی شورای شهر گفت: هیچ کسی نمی‌تواند خارج از وظایف قانونی خود کارهای خلاف قانون انجام دهد و نظارت‌ها باید در چارچوب قانون انجام شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رباط‌کریم، سید مهدی ساداتی صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به نقش ملموس خبرنگاران در فضای کنونی کشور اظهار داشت: خبرنگاران شهرستان رباط‌کریم، مطالبات مردمی را به خوبی دنبال می‌کنند که این روحیه مطالبه‌گری و حق‌طلبی اثرات بسیار مؤثری را دربر داشته است.

وی سپس با اشاره به پیشرفت پروژه‌های عمرانی در شهرستان رباط‌کریم بیان کرد: ۱۰۰ درصد پروژه‌های شهری توسط مجموعه فرمانداری رباط‌کریم جهت توسعه زیرساخت‌ها تأمین شده است.

فرماندار شهرستان رباط‌کریم همچنین به اختصاص ۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر اشاره کرد و افزود: مبلمان حوزه روستایی به مراتب نسبت به مبلمان شهری مطلوب‌تر شده است.

وی در ادامه با اشاره به تشدید مبارزه با ساخت‌ و سازهای غیرمجاز تصریح کرد: نخستین کسی که می‌تواند به مصوبات غیرقانونی شورای اسلامی اعتراض کند شخص شهردار است.

فرماندار شهرستان رباط‌کریم در پایان با اشاره به برگزاری اختتامیه جشنواره مطبوعات استان تهران در رباط‌کریم خاطرنشان کرد: در این جشنواره تلاش داریم تا دغدغه ملی جامعه خبری مطرح شود.