پایگاه  خبری علت :رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از امضای حکم انتصاب محمدصادق کولیوند شهردار جدید ملارد از سوی وزیر کشور خبر داد.

حکم شهردار ملارد توسط وزارت کشور صادر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ملارد، مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از امضای حکم انتصاب محمدصادق کولیوند شهردار جدید ملارد از سوی وزیر کشور خبر داد.

براساس تبصره ۳ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران؛ انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می‌گیرد.

به گزارش فارس، محمدصادق کولیونددر روز ۱۸ آبان ماه با ۸ رأی موافق شورای شهر به‌عنوان شهردار منتخب ملارد انتخاب شد که محبوب اکبری رئیس شورای اسلامی شهر ملارد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این خصوص اظهار کرد: از سوابق وی می‌توان به شهرداری شهرهای قدس و باغستان اشاره کرد و همچنین در خصوص سکونت ایشان در محل خدمت نیز با توجه به تاکیدات شورای شهر ملارد، ایشان پذیرفتند که مطابق قانون عمل کنند.

اکبری گفت: انتظار از شهردار جدید این است که در راستای کسب رضایت مردمی، اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه تمام شهر ملارد را در دستور کار مجموعه شهرداری قرار دهد.