• دی ۲۹, ۱۳۹۸

فرمانده کل سپاه پاسداران: اگر دشمن شیطنت کند منافعشان را به آتش می‌کشیم

به گزارش پایگاه خبری علت  به نقل از  خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران ظهر پنجشنبه در نشست صمیمی با رزمندگان، بسیجیان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که در سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران برگزار شد با بیان اینکه  ایستادگی در برابر دشمن رمز عزت و بقای ما است گفت: فاصله ای تا پیروزی نداریم و به خیمه دشمن نزدیک هستیم.

سلامی با بیان اینکه تمام فتنه ها و جنگ ها طی ۴۱ سال اخیر با وجود رزمندگان و مردم خاموش شده است گفت: رزمندگان امنیت نشانه‌های بصیرت این نظام و انقلاب هستند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دشمن در حال عقب نشینی است و در حال عقب نشینی فتنه ها را برپا می کند گفت: خیال خام و باطل دشمن این است که با فشار اقتصادی می تواند ملت ایران را از پای بیاندازد اما باید بدانند که هرچه بیشتر فشار وارد کند مردم مستحکم‌تر خواهند ایستاد و مقابله می کنند و خرسندم که می بینیم امروز در هه جا پرچم عاشورا در اهتزاز است.

فرمانده کل سپاه پاسداران اگر همین اندازه جمعیت در کنار ائمه بود آن ماجراهای غم‌انگیز هرگز در صدر اسلام به وقوع نمی‌پیوست، بیان داشت: حضور رزمندگان یک جهاد بزرگ است چرا که دشمن از شما هراس دارد چرا که طبق آیات قرآن که می فرمایند؛ «اگر غافل شوید دشمن هجوم می‌آورد» شما نیز نباید از پای بنشینید و از دشمن غافل شوید.

وی با اشاره به ناآرمی‌ و اغتشاش های اخیر عنوان داشت: مردم با حضور به موقع در صحنه جلوی هر گونه ناآرامی را در داخل کشور گرفتند اما اگر دشمنان دست از شیطنت برندارند منافعشان را به آتش می‌کشیم و به آن‌ها می‌گوییم که شما را تعقیب می‌کنیم، می‌یابیم و انتقام می‌گیریم و مردم ما همچنان استوار مانده اند و در برابر همه فشار ها و تهدیدات ایستادگی خواهد کرد.

سلامی خطاب به خانواده شهدا گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان استوانه‌های محکم صبر هستند.

علت

→ خواندن مطلب قبلی

طلب آندره پرداخت شد؛ خبر خوش باشگاه استقلال برای هواداران/ استراماچونی جمعه در ایران!

خواندن مطلب بعدی ←

برخورد قاطع با متخلفین ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان ری

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *