به گزارش پایگاه خبری علت به نقل از  خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در یکی دیگر از دیدارهای هفته پانزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های فوتبال سایپا و پرسپولیس از ساعت ۱۵ امروز (شنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان کالدرون به پایان رسید. وحید امیری در دقیقه ۱۸ و احمد نوراللهی در دقیقه ۸۶ گل‌های پرسپولیس را به ثمر رساندند.

ترکیب تیم فوتبال سایپا: حامد فلاح‌زاده، مجتبی لطفی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری، کمال الدین نیکخو، روزبه شاه‌علیدوست، سعید غلامعلی‌بیگی (۷۶ – امیرعلی صادقی)، سعید محمدفرد، امیرحسین حسین‌زاده (۶۳ – حسین کامیاب)، رضا جعفری (۵۶ – آرمان رمضانی) و محمدرضا سلیمانی.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، محمد نادری (۴۶ – محمد انصاری)، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، بشار رسن (۸۴ – محسن کنعانی‌زادگان)، مهدی ترابی، وحید امیری (۷۷ – فرشاد احمدزاده) و علی علیپور.

نیمه اول

دقیقه ۹: ارسال امیرحسین حسین‌زاده از جناح چپ پرسپولیس با ضربه سر سلیمانی همراه شد که رادو با یک شیرجه به موقع این توپ را مهار کرد.

دقیقه ۱۸: ارسال شیری از جناح راست ضربه قیچی برگردان امیری را به دنبال داشت و در حالی که همه انتظار داشتند فلاح‌زاده به راحتی این ضربه را مهار کند توپ در آخرین لحظه به خاطر ناهمواری زمین کمی تغییر مسیر داد و از زیر دستان این دروازه‌بان وارد دروازه سایپا شد.

دقیقه ۳۷: داور اولین کارت زرد را به مهیار جباری از سایپا نشان داد.

دقیقه ۳۸: سیدجلال توپ دفع شده از سوی خط دفاع سایپا را با یک شوت محکم از بالای دروازه این تیم به اوت زد.

دقیقه ۴۵: علی علیپور قدر پاس خوب مهدی شیری که از جناح راست و به دنبال نفوذ او از این جناح ارسال شده بود را ندانست و با بی‌دقتی به سایه توپ ضربه زد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۸: پرسپولیس روی ضدحمله و فرار تند و تیز امیری صاحب موقعیت خوب گلزنی شد، اما علیپور باز هم با تعلل زیاد و بی‌دقتی این فرصت را از دست داد.

دقیقه ۷۷: ارسال سعید محمدفرد از جناح چپ پرسپولیس با ضربه سر محمدرضا سلیمانی همراه شد که رادوشویچ با یک عکس‌العمل زیبا توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۸۵: ارسال فرشاد احمدزاده از جناح راست با استپ به موقع نوراللهی در محوطه جریمه سایپا و ضربه به موقع او به گل دوم پرسپولیس تبدیل شد.

دقیقه ۸۷: مهیار جباری از تیم سایپا با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

پرسپولیس با این برد ۲۸ امتیازی شد و به یک‌قدمی سپاهان در صدر جدول رده‌بندی رسید.