پایگاه خبری علت :صبح امروز، طی مراسمی سعید استاد فرج به عنوان شهردار جدید باقرشهر معرفی شد.
به گزارش شورای اسلامی باقرشهر؛
در مراسم معارفه شهردار جدید باقرشهر توکلی فرماندار ویژه شهرستان ری ، صحرایی مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران، مجیدی بخشدار کهریزک ، موسوی معاون فرماندار ویژه شهرستان ری ، رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر ، استیری امام جمعه باقرشهر ، شم آبادی رئیس ستاد نماز جمعه باقرشهر، شهردار کهریزک، رئیس و اعضای شورای اسلامی کهریزک، کلهر رئیس شورای بخش کهریزک، سرهنگ حیدری جانشین فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) ، سروان رجبی فرمانده بسیج حوزه ۴۵۱ حضرت روح الله (ره)، سرهنگ آقازده رییس کلانتری باقرشهر ، مسئولان شهرداری ، خانواده های معزز شهدا و اصحاب رسانه حضور داشتند .
حسین ابراهیمی رئیس شورای اسلامی باقرشهر در این مراسم به سخنرانی پرداخت و گفت: خیرمقدم می گوییم خدمت آقای استادفرج شهردار جدید باقرشهر و این انتخاب را به فال نیک میگیریم چرا که آقای استاد فرج چندین دوره سکان دار شهرداری باقرشهر بود و با این شهر آشنایی کامل دارند.
صحرایی مدیر کل دفتر فنی استانداری تهران در مراسم معارفه شهردار باقرشهر با تاکید به صداقت و درستکاری در همه امور شهری، اظهار داشت : مدیریت شهری بایستی درستکاری و صداقت را سرلوحه کار خویش قرار دهند و جز راست به مردم هیچ نگویند و مردم مداری را همیشه رعایت کنند و با روی خوش پذیرای مشکلات و خواسته های شهروندان باشند و با تعامل بین شورا و شهرداری گره از کار مردم باز کنند .
حجت السلام و المسلمین استیری  امام جمعه باقرشهر در این مراسم گفت: جا دارد در غیاب دکتر ناصری پور شهردار اسبق از زحماتشان تقدیر و تشکر نماییم و به اقای استاد فرج نیز تبریک می گوییم و امیدواریم همچون دوره های قبل در شهر بدرخشند و پروژه های عمرانی خوبی به یادگار بگذارند .
و از مدیران شهری درخواست نمود طبق جملات قصار حضرت علی (ع) در نهج البلاغه “با مردم طوری سخن بگویید که اگر رفتید برای شما گریه کنند” .
سعید استاد فرج شهردار جدید باقرشهر ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) گفت: خداراشاکرم که بار دیگر فرصت خدمت رسانی به بنده اعطا نموده ، چرا که من در روزهای نوجوانی خود را در این شهر گذرانده ام و تاریکی و محرومیت این شهر را دیده ام و اکنون بسیار خوشحالم که باقرشهر چهره درخشان و کالبدی آبرومند دارد.
فرماندار ویژه شهرستان ری و معاون استاندار تهران در مراسم معارفه شهردار جدید باقرشهر سلامت کاری را مهمترین اولویت مدیریت شهری شهرستان ری خواند و یادآور شد : اخلاق مداری اصل مهمی است و سلامت کاری مهمترین اولویت در شهرستان ری است در همین راستا در آمد پایدار در شهرداری ها باید ارتقا پیدا کند و برای آینده شهر باید از سرمایه گذار استفاده کنیم و از این امر حمایت کنیم .
گفتنی است ؛ در پایان این مراسم حکم انتصاب سعید استاد فرج قرائت و به وی اهدا شد .