به گزارش پایگاه خبری علت  به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان شبکه نسیم در نوروز ۹۹ برنامه های مختلفی را برای مخاطبان تدارک دیده است که برنامه دورهمی یکی از پربیننده ترین این برنامه ها به شمار می آید.

امشب مهران مدیری پیرامون موضوعات مختلفی استندآپ اجرا کرد‌.

مدیری درباره ویروس کرونا گفت: تقریبا همه اطلاعات ویروس کرونا را می دانیم اینقدر که از این ویروس اطلاعات داریم از کسی که ۲۰ سال با او زندگی کرده ایم خبر نداریم.

وی افزود: آقایی به همسرش می گوید که چه خوب شد لباس سرمه ای پوشیدی، خانم جواب میدهد جایی خواندم که رنگ های تیره کرونا را غیر فعال می کند(خنده)حتی الان در حال تحقیق هستند که رفتار ویروس در تابستان چگونه خواهد بود!

در بخش دیگر مهران مدیری کامنت های مخاطبان را خواند.

بدترین خاطرات من در عید زمانی بود که من می رفتم برای بوس سوم طرف صورتش را می کشید و من خجالت می کشیدم.

سال به سال عید بدتر میشود چند سال دیگر می گویم یادته اون سال روغن بنفشه استفاده می کردیم.

من عید خیلی دوست داشتم ،چون همیشه چند برابر از خواهر برادرم عیدی می گرفتم البته من عیدی خواهر و برادرم را از آنها می گرفتم.

در بخش دیگری مدیری درباره رفتار آقایان در روزهای قرنطینه خانگی توضیح داد: لازم است که آقایان در روزهای قرنطینه خانگی یک مقدار مهربان و انعطاف پذیرتر باشند، مهربانی در آقایان یک بحث چالشی و پیچیده ای است.روانشناسان می گویند مردان اگر احساس نکنند قهرمان خانواده هستند در پیله سکوت فرو می روند. باید کاری کنیم که فکر کنند همیشه قهرمان هستند.

وی ادامه داد: یکی از عواملی که زنان و مردان را از هم دور می کند، این است که زنان علاقمند به جزئیات هستند و برعکس مردان دوست دارند سریع به اصل مطلب برسند. حتی خانم ها برای دیدن فیلم عروسی امتحان می گیرند، مثلا می گویند اینکه شیرینی می خورد که بود؟(خنده)