پایگاه خبری علت: فرماندار ری گفت: بیمارستان فیروز آبادی از سال های گذشته برنامه ای برای افزایش ظرفیت پذیرش داشته است که امروز حسب تاکید استاندار تهران و هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی ایران و با استفاده از اعتبارات ارزش افزوده فرمانداری ری، ۱۶۰ تخت وارد مدار خدمات دهی شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در حاشیه بهره برداری از بخش جدید بیمارستان فیروزآبادی اظهار داشت: از آغاز تشکیل ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا وظایفی در حوزه های پیشگیری، درمان و مدیریت بیماری در سطح کشور و استان ابلاغ شد و در محدوده شهرستان ری نیز اقداماتی در راستای پیشگیری و درمان صورت گرفته است.

فرماندار ویژه شهرستان ری در ادامه گفت: یکی از اولویت های ما در جنوب تهران احیای بیمارستان های قدیمی است تا با استفاده از کادر درمانی خوبی که در دسترس داریم فضای خدمات درمانی به مردم ارتقا یابد.

وی با اشاره به اقدامات حوزه درمان در شهرستان ری افزود: بیمارستان فیروز آبادی از سال های گذشته برنامه ای برای افزایش ظرفیت پذیرش داشته است که امروز حسب تاکید استاندار تهران و هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی ایران و با استفاده از اعتبارات ارزش افزوده فرمانداری ری، ۱۶۰ تخت وارد مدار خدمات دهی شد.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایطی که شیوع کرونا در کشور به وجود آورده می بایست تمامی امکانات درمانی و سلامت ارتقا یابد و با تامین اعتبار، سایر بخش ها نیز باید برای خدمات رسانی به مردم آماده سازی شود.

توکلی با تاکید بر اینکه جهادگران در مقابله با کرونا عملکرد قابل توجهی داشتند، اذعان داشت: در هر موقعیتی که مردم پای کار آمدند قطعا شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود، همانگونه که در تکمیل و تجهیز این بیمارستان شاهد فعالیت گروه های جهادی در کنار متخصصین امر هستیم.