۲۰۱۵۰۴۲۰_۱۱۲۹۴۰

پایگاه خبری علت :هدایت الله جمالی پور روز دوشنبه در جمع اعضای شورای اداری و مسوولان روابط عمومی‌شهرستان ری اظهار داشت: سال ۹۳ با تمام مسایل و مشکلاتی که وجود داشت با درایت دولت تدبیر و امید و عملکرد خوب مسوولان خدمتگذار به خوبی و موفقیت به پایان رسید.

وی با اشاره به شعار همدلی و همزبانی ملت و دولت که توسط رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است، افزود: امید است با تلاش و پیگیری مسوولان دستگاههای اجرایی موضوعات مهم منطقه ای و ملی با تدابیر دولت و دستگاههای اجرایی در سایه اتحاد ملی و انسجام اسلامی‌به قله‌های رفیع توسعه دست پیدا کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان ری بیان داشت: برقراری امنیت و توسعه روزافزون در کنار شعار امسال سرلوحه کارهای مسوولان و دستگاههای اجرای قرار خواهد گرفت و در حوزه کاری با توجه به عملکرد سال گذشته نسبت به رفع کمبودها و مشکلات مردم اقدامات مضاعف انجام خواهد شد.

جمالی پور افزود: در حوزه تقسیمات کشور در شهرستان طی سال گذشته کاری خوبی انجام شده و امید است امسال با پیگیری‌های مسوولان منطقه این امور به نتیجه مطلوب دست یابد .

وی گفت: در حوزه برخورد با ساخت و سازهای غیرقانونی و سو استفاده کنندگان از بیت المال طبق دستور پایان سال گذشته مقام معظم رهبری، برخورد خواهد شد.

وی اظهارداشت: با تشکیل کمیته اداری، عملکرد دستگاههای اجرایی طی سه ماه اول سال بررسی و با مسوولانی که طی این مدت توانسته باشند نسبت به پیگیری و رفع امور جاری عملکردی مثبت داشته باشند تشویق در نظر گرفته می‌شود و در مقابل برای مدیران ضعیف محل خدمت دیگری پیشنهاد می‌شود.

وی از مدیران دستگاههای اجرایی خواست نسبت به اسراف و ریخت و پاش‌های غیر ضروری در ادارات، کنترل نیروهای انسانی و بجای آوردن مباحث فرهنگی و دینی در محل خدمت خود پیگیر باشند و در راستای اهداف نظام اسلامی‌و دولت و در چهارچوب قانون حرکت کنند.

همچنین در این نشست روسای دادگستری، فرمانده نیروی انتظامی‌و شهردار منطقه ۲۰ عملکرد سال ۹۳ دستگاههای خود را ارایه کردند.

در پایان از روسای سابق اداره ثبت احوال و آبفای شهرستان ری با اهدای لوح تجلیل و روسای جدید نیز معارفه شدند.