ورزش

اتفاق عجیب در فوتبال، این‌بار در آرژانتین

به گزارش علت، روز گذشته انتخابات ریاست جدید فدراسیون فوتبال آرژانتین برگزار شد. در این انتخابات یک اتفاق عجیب به وقوع پیوست که در آن تعداد آراء بیشتر از تعداد رای‌دهنده‌گان بود.

پس از آنکه خولیو گروندونا ریاست فدراسیون فوتبال آرژانتین را از سال ۱۹۸۹ تا ۲۰۱۴ که فوت کرد بر عهده داشت و یک سال بدون رئیس مانده بود، روز گذشته انتخاباتی برای رئیس جدید برگزار شد. در این انتخابات که دو کاندیدا داشت یکی مارسیلو تینیلی نایب رئیس باشگاه سن‌لورنزو و در طرف دیگر لویس سیگورا رئیس باشگاه آرژانتینوس جونیورز قرار داشت.

در این انتخابات هر کدام از کاندیداها ۳۸ رای آوردند که جمعا ۷۶ رای می‌شد اما این در حالی بود که تعداد شرکت‌کنندگان ۷۵ نفر بود! به همین خاطر این انتخابات لغو شد.قرار شد انتخابات جدید در موعدی دیگر برگزار شود.

نایب رئیس باشگاه سن‌لورنزو درباره این اتفاق عجیب گفت: متوجه نشدیم که چه کسی پیروز شد. از همه به خاطر این اتفاق عذرخواهی می‌کنم.

رئیس باشگاه آرژانتینوس جونیورز هم گفت: ما همه شگفت زده شدیم. این رقابت آراء مساوی ۳۸ بر ۳۸ به پایان رسید. این اتفاق عجیبی است و درست نیست. باید بار دیگر رای‌گیری شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن