به گزارش علت، هفته پانزدهم رقابتهای لالیگای اسپانیا ساعت ۲۳ یکشنبه با برگزاری دیدار تیم های ویارئال و رئال مادرید ادامه یافت. در این بازی که به میزبانی ویارئال برگزار شد شاگردان رافا بنیتس برابر میزبان خود تن به باخت یک بر صفر دادند. تنها گل این بازی را روبرتو سولدادو در دقیقه ۹ به ثمر رساند.

نیمه اول این بازی با برتری یک بر صفر ویارئال خاتمه یافت. این تیم خیلی زود و در دقیقه ۹ روی ضربه روبرتو سولدادو به گل رسید تا رئال مادرید را غافلگیر کند. بعد از این گل رئال جلو کشید و تیم ویارئال با بستن فضاها به دنبال ضد حمله بود. شاید اگر مهاجمان ویارئال دقت بیشتری به خرج می دادند، می توانستند بار دیگر دروازه رئال را باز کنند.

با شروع نیمه دوم رئال مادرید فشار بی امانی را روی دروازه ویارئال وارد کرد و در همان دقایق نخستین این نیمه کریم بنزما دو موقعیت عالی را از دست داد. در دقیقه ۵۵ بازی بیل یک موقعیت تک به تک را از دست داد. رئالی ها در دقیقه ۷۲ بازی موقعیت خوبی برای گلزنی داشتند اما کریم بنزما ضربه سر خود را ناباورانه به بیرون زد. در دقایق پایانی بازی هم حملات رئالی ها راه به جایی نبرد تا این تیم سومین شکست خود را با هدایت بنیتس متحمل شود.

رئال مادرید با این شکست در امتیاز ۳۰ باقی ماند تا فاصله ۵ امتیازی این تیم با آبی‌اناری پوشان بارسلونا و اتلتیکو مادرید که با ۳۵ امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند، حفظ شود.