به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری علت به نقل ازوبسایت “کرونیکل،” حدود یک سال پیش، تصاویری منتشر شد که نشان داد خودروی شخصی “فورد اف ۲۵۰” یک لوله کش تگزاسی، در دستان گروه تروریستی داعش در سوریه قرار دارد. به گونه ای که آرم و شماره تلفن شرکت وی نیز به وضوح در عکس مشخص بود. در این تصاویر از خودروی شخصی به عنوان سکوی حمل سلاح استفاده شده بود. هفته گذشته، صاحب این خودروی باری، از دادگاه درخواست کرد این مسئله را به دقت بررسی کند.  
تصویر این خودروی باری به سرعت در رسانه ها منتشر شد. گزارشها حاکی از آن است که “مارک آبر هالتزر،” صاحب فورد اف ۲۵۰، چندین بار به مرگ تهدید شده است. مارک از آن پس برای حفاظت از خود و خانواده اش همیشه اسلحه حمل می کند.
گفته می شود شماره شخصی و محل کار مارک – که روی این خودرو هک شده– تاکنون بیش از هزار تماس تلفنی داشته است. این تماس های تلفنی شامل آزار و اذیت و تهدید به مرگ بوده است. مارک گفت این عکس همه زندگی وی را تباه کرده است. به همین دلیل وی درخواست یک میلیون دلار پول از شرکت فروشنده این خودرو در هیوستونِ تگزاس کرد.
طرح شکایت در دادگاه در خصوص چگونگی انتقال خودروی این لوله کش در دستان گروه تروریستی داعش در سوریه است. گزارشها حاکی از آن است که این خودرو ۱۱ نوامبر ۲۰۱۳ (۲۰ آبان ۹۲) در دالاس فروخته شد. سپس این خودرو به هیوستون و از راه ترکیه به سوریه منتقل شده است.
خودروی قدیمی مرد تگزاسی در دستان گروه داعش + تصاویر
انتهای پیام/
برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی پایگاه خبری علت اینجا کلیک کنید.