قالیباف: آماده‌ایم پرسپولیس و استقلال را در اختیار بگیریمبه گزارش علت، حبیب کاشانی، محمد خاکپور، محمد تقوی، هادی طباطبایی و سعید عزیزیان امروز (چهارشنبه) با محمد باقر قالیباف، شهردار تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.

در ابتدای این نشست که به میزبانی قالیباف برگزار شد، محمد خاکپور گزارشی از روند آماده‌سازی یک سال گذشته تیم امید و نتایج کسب شده این تیم را در مسابقات رسمی و تدارکاتی به شهردار تهران ارائه کرد. سرمربی تیم امید همچنین با تمجید از فعالیت‌های چشمگیر شهرداری تهران در مقوله ورزش، خواستار حمایت شهرداری از تیم امید و در نظر گرفتن پاداش ویژه برای صعود این تیم به رقابت‌های المپیک شد.

در ادامه این جلسه قالیباف ضمن خوشامدگویی به مدیریت و کادر فنی تیم امید گفت: با توجه به اینکه ضریب نفوذ ورزش در جامعه بسیار بالاست و دو مقوله مهم مذهب و ایرانی بودن در ورزش کاملاً نهادینه است، بنده و مجموعه شهرداری تهران از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

شهردار تهران ادامه داد: اگرچه خیلی فوتبالی نیستم، اما زمانی که همراه با تیم پاس در فوتبال نقش ایفا می‌کردیم، سعی‌مان بر این بود که به بهترین نحو مسائل و امورات مربوط به تیم‌داری را پیش ببریم که خوشبختانه با قهرمانی تیم پاس هم همراه بود.

قالیباف با اشاره به اهمیت مسابقات پیش روی تیم امید گفت: امیدوارم بازیکنان تیم امید با تمام وجود و فارغ از مسائل و تفکرات مادی برای موفقیت تلاش کنند و کاملاً به بُعد قهرمانی و افتخار آفرینی توجه داشته باشند.

وی افزود: اگرچه شهرداری تهران به لحاظ مالی در تنگنا قرار دارد، اما نهایت تلاش‌مان را برای حمایت از تیم امید انجام خواهیم داد و از حبیب کاشانی می‌خواهم که پیگیر خواسته‌های کادر فنی و کمک‌های مجموعه شهرداری به تیم امید باشند.

شهردار تهران در ادامه به علاقمندی شهرداری تهران برای در اختیار گرفتن دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و گفت: در راستای سیاست‌های شهرداری برای فعالیت در حوزه ورزش، آمادگی این را داریم که با در اختیار گرفتن دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، مشکلات این دو باشگاه پر طرفدار و مردمی را به حداقل برسانیم تا با کمترین دغدغه و مشکل روند رو به رشدی را در پیش بگیرند و پاسخگوی خواسته‌های هواداران‌شان باشند.

قالیباف در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تیم امید در مسابقات انتخابی المپیک، تأکید کرد که شهرداری تهران قطعاً از تیم فوتبال امید حمایت خواهد کرد.