علت من اخبار

 /  دولت

دستور آیت‌الله رئیسی برای رفع فوری کمبودهای بهداشتی و درمانی خوزستان

رئیس جمهور در حاشیه بازدید از بیمارستان رازی اهواز نسبت به رفع فوری کمبودهای درمانی و بیمارستانی و همچنین تامین نیازمندیهای بخش مراقبتهای ویژه دستوراتی به وزیر بهداشت صادر کرد.

دستور آیت‌الله رئیسی برای رفع فوری کمبودهای بهداشتی و درمانی خوزستان

به گزارش خبرگزاری علت به نقل از فارس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در حاشیه بازدید از بیمارستان رازی اهواز که از سوی وزیر کشور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همراهی می شد نسبت به رفع فوری کمبودهای درمانی و بیمارستانی اعم از افزایش تخت های بیمارستانی ، تامین اکسیژن مورد نیاز مراکز درمانی و همچنین تامین نیازمندیهای بخش مراقبتهای ویژه دستوراتی به وزیر بهداشت صادر کرد.
رئیس جمهور همچنین در بیمارستان رازی اهواز به وزیر کشور دستور داد برای استفاده بیش از پیش از ظرفیت مراکز درمانی نیروهای مسلح برای بستری بیماران کرونایی، پیگیریهای لازم را به عمل آورد.
آیت الله رییسی در این بازدید از کادر بهداشت و درمان و همچنین طلاب مستقر در بیمارستان رازی اهواز که به صورت جهادی پای کار مبارزه با بیماری آمده بودند تقدیر و تشکر کرد.
رئیس جمهور همچنین با حضور در جمع خانواده های بیماران در محوطه بیمارستان و همچنین در دیدار با بیماران بستری در بخش های مختلف، پیگیر مشکلات آنان شده و دستورات ویژه ای را ابلاغ کرد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پربازدیدترین

پربحث ترین