علت من اخبار

 /  سیاست

سرلشکر باقری: شاهد ارتقای چشمگیر سامانه‌های دفاعی کشور خواهیم بود

تهران- علت- رییس ستادکل نیروهای مسلح، برنامه جامع صنعت دفاعی را آماده و در جریان توصیف کرد و گفت: با هم‌افزایی که میان ستاد کل، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی با وزارت دفاع وجود دارد شاهد ارتقای چشمگیر سامانه‌های دفاعی کشور خواهیم بود.

سرلشکر باقری: شاهد ارتقای چشمگیر سامانه‌های دفاعی کشور خواهیم بود

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری علت به نقل از  ایرنا، سرلشکر محمد باقری روز یکشنبه در حاشیه مراسم تکریم و معارفه وزیران سابق و جدید وزارت دفاع در جمع خبرنگاران، گفت: وزارت دفاع در دوره‌های مختلف رو به پیشرفت و ارتقا بوده است. در چهارساله گذشته‌ هم سرتیپ امیر حاتمی تلاش فراوان و موثری انجام داد و پیشرفت‌های مناسبی در توان دفاعی کشور اتفاق افتاد.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: در دوره جدید سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی وزیر دفاع دولت سیزدهم هم سابقه درخشانی در مسوولیت‌های مختلف نظامی و همچنین در ستاد کل داشتند که قطعاً این مسیر را با موفقیت پیش خواهد برد.
باقری تصریح کرد: برنامه جامع صنعت دفاعی آماده و در جریان است و با هم‌افزایی که میان ستاد کل، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی با وزارت دفاع وجود دارد با بهره‌گیری از شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های کشور و جوانان هوشمند کشور شاهد ارتقای چشمگیر سامانه‌های دفاعی کشور خواهیم بود.
وی عنوان کرد: همچنین در سایر ماموریت‌ها، وزارت دفاع رسیدگی به بازنشستگان و سایر ماموریت‌های دیگر رسیدگی می‌کند و آینده‌ای روشن را برای اینکه دوره موفقی را در وزارت دفاع طی خواهیم کرد می‌بینم.

پربازدیدترین

پربحث ترین