علت من اخبار

 /  جامعه

فرهنگ ایثار و شهادت عامل ثبات و تداوم انقلاب اسلامی است

تهران - علت- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فرهنگ ایثار و شهادت عامل ثبات و تداوم انقلاب اسلامی و وظیفه همه ما تلاش برای حفظ و تقویت این فرهنگ است.

فرهنگ ایثار و شهادت عامل ثبات و تداوم انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرگزاری علت به نقل از ایرنا

خبرنگار حوزه ایثار وشهادت ، ‌ سردار یعقوب سلیمانی روز سه‌شنبه در دومین وبینار معاونین فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجتمع شهید رسول‌زاده تاکید کرد: در سال جاری تلاش کرده‌ایم تمام فعالیت‌های معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه‌محور باشند و به همین منظور نقطه‌نظرات مختلف جمع‌آوری و در نظر گرفته شده است.
این وبینار به صورت همزمان از طریق ویدئوکنفرانس در استان‌های سراسر کشور برگزار شد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: یکی از اولویت‌های فعلی این معاونت جمع‌آوری و تدوین خاطرات والدین معظم شهدا و جانبازان ۷۰ درصد است و فرصت برای این کار اندک است و این کار باید با جدیت پیگیری و اجرا شود.
سلیمانی با مثبت ارزیابی کردن برگزاری این همایش گفت: همکاران ما در مرکز و استان‌ها نقطه نظرات خود را بیان کردند و سوالات مطرح شده نیز پاسخ داده شد و امیدواریم با کاهش بیماری کرونا بتوانیم این همایش را به صورت حضوری برگزار کنیم تا به صورت چهره به چهره در خدمت تمام همکاران باشیم.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در آستانه هفته دفاع مقدس قرار داریم و باید برنامه‌های متناسب با این ایام با نوآوری و خلاقیت برگزار و اجرا شوند. در برگزاری برنامه‌های این هفته باید بیش از کمیت به کیفیت توجه داشته باشیم.
سید مستجاد حسینی مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران، رحیم نریمانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، داود نورچه‌ای مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد نیز در این مراسم به ارائه گزارش‌هایی از فعالیت‌های صورت گرفته و برنامه‌های مربوط به حوزه تخصصی خود پرداختند.
علی گودرزی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد نیز در این برنامه به تشریح شرایط اعتباری و بودجه‌ای بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری و همچنین بودجه حوزه‌های فرهنگی پرداخت.
معاونان فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌ها نیز در این همایش از طریق ویدئوکنفرانس به بیان مسائل مربوط به حوزه‌های کاری خود پرداختند.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین

پربحث ترین