علت من اخبار

 /  دانشگاه

واکنش علم‌الهدی به شایعه انتصابش به ریاست دانشگاه پیام نور

رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه پیام نور از امتناع آیت الله رئیسی نسبت به حضور نزدیکانش در مسئولیت های اجرایی کشور خبر داد.

واکنش علم‌الهدی به شایعه انتصابش به ریاست دانشگاه پیام نور

به گزارش خبرگزاری علت به نقل از فارس، رییس دانشکده علوم انسانی دانشگاه پیام نور از امتناع آیت الله رئیسی نسبت به حضور نزدیکانش در مسئولیت های اجرایی کشور خبر داد.
دکتر سید علی علم الهدی ضمن بیان این مطلب و با تاکید بر اینکه برخی شایعات مبنی بر انتصاب اینجانب به عنوان رییس دانشگاه پیام نور واقعیت ندارد، گفت: بر اساس عهدی که بسته شده هیچ یک از نزدیکان آیت الله رییسی در سمت‌های اجرایی مسئولیتی نخواهند گرفت.
رییس دانشکده علوم انسانی دانشگاه پیام نور خاطر نشان کرد: از حدود یک ماه پیش شایعاتی مبنی بر انتخابم به عنوان رییس دانشگاه از سوی دانشجویان مطرح شد و این شایعات هم به دلیل این که بنده برادر همسر آقای رییسی رییس جمهور هستم، قوت گرفت. در حالی که این نوع اخبار کذب است و بنده مسئولیت اجرایی ندارم و نخواهم داشت.
علم الهدی تاکید کرد: ضمن اینکه پیشنهادی از سوی وزیر علوم برای سکان داری دانشگاه پیام نور نداشتم و افرادی این اخبار را بدون ارائه هیچ گونه سند واقعی مطرح کرده اند. این در حالی است که من از ۱۰ سال پیش عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور بوده ام و همچنان در نقش استادی این دانشگاه ارائه خدمت خواهم کرد.
منبع: خبرگزاری ایسنا
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پربازدیدترین

پربحث ترین