علت من اخبار

 /  ورزش

وزیر ورزش و جوانان با مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا دیدار کرد

تهران- علت- وزیر ورزش و جوانان، امروز (پنجشنبه) با سرلشگر «سیدیحیی رحیم صفوی»، دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا دیدار و گفت‌وگو کرد.

وزیر ورزش و جوانان با مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا دیدار کرد

به گزارش خبرگزاری علت به نقل از ایرنا سرلشگر صفوی در این دیدار درباره توجه به حوزه جوانان به‌عنوان یکی از اولویت‌های دولت، گفت: موتور محرک پیروزی انقلاب اسلامی جوانان بودند که توانستند تحت رهبری امام خمینی (ره) قرار بگیرند. ما وظیفه داریم که جوانان را دریابیم و به خواسته‌های آنها احترام بگذاریم. جوانان ما انقلاب را ندیدند اما بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب هنوز هم پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.
حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان هم با تاکید بر این موضوع که آیت‌الله رییسی توجه ویژه به موضوع جوانان دارد و حوزه جوانان در اولویت کاری این وزارتخانه قرار گرفته است؛ افزود: در دولت جدید بار مهمی از مسئولیت‌ها برعهده جوانان متعهد، پرتلاش و انقلابی خواهد بود. ما حدود سه هزار و ۷۰۰ سازمان‌های مردم نهاد در کشور داریم که بهترین و پرتلاش‌ترین جوانان کشور در این سمن‌ها حضور دارند. ظرفیت بالایی در بین جوانان وجود دارد که با به کارگیری آنها اتفاقات خوبی در کشور رخ می‌دهد.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین

پربحث ترین