علت من اخبار

 /  هرمزگان

کشف یک تن و ۶۲۵ کیلو تریاک از یک لندکروز در جاسک

فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 625 کیلو ماده مخدر از نوع تریاک طی یک عملیات منسجم در شهرستان جاسک خبر داد.

کشف یک تن و ۶۲۵ کیلو تریاک از یک لندکروز در جاسک

به گزارش خبرگزاری علت به نقل از فارس از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری بیان داشت: جان برکفان مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران انتظامی جاسک از فعالیت باند قاچاق موادمخدر در منطقه جاسک مطلع و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، کشف محل اختفای قاچاقچیان و محموله مواد مخدر با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، با کنترل شبانه روزی تحرکات اعضای این باند سرانجام اعضای این باند را که قصد جا به جایی محموله مواد مخدر داشتند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.
وی افزود: تکاوران پلیس جاسک، با هدایت عملیاتی و پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به اجرای هدفمند کمین پرداختند و با اجرای طرح مهار و کنترل و پایش منطقه، خودروی لندکروزر متعلق به قاچاقچیان را مشاهده و بلافاصله فرمان ایست را صادر کردند.
مأموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هدفمند به سمت قاچاقچیان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب ماموران، سوداگران مرگ عرصه را به خود تنگ دیده و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و با برجا گذاشتن محموله موادمخدر از محل گریختند.
فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار دارد، گفت: مأموران موفق شدند در این عملیات، یک تن و 625 کیلوگرم موادمخدر تریاک کشف کنند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پربازدیدترین

پربحث ترین